Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Notiks Putras dienas ieskandināšana

Šī gada 7. oktobrī no plkst.14.00 līdz plkst.15.00 Izglītības un zinātnes ministrijas Infocentrā notiks Putras dienas ieskandināšana kopā ar mazajiem bērniem. Aicinām skolotājus un citus interesentus apmeklēt šo pasākumu, jo tā būs iespēja smelties idejas Putras stundu un pasākumu organizēšanai skolās un pašvaldībās.


Putras paraugstundā ikviens varēs apgūt putras sakāmvārdus un uzzināt, kā ar tiem var bagātināt valodu, kā arī iepazīties ar interesantām putru pagatavošanas receptēm. Tāpat iegūt vērtīgu informāciju par graudaugiem un to lomu uzturā un mūsu veselības stiprināšanā.
10. oktobris ir Starptautiskā putras diena. Tai par godu jau trešo gadu Latvijā notiek Vislatvijas putras programma skolās. Pērn tajā piedalījās ap 70 000 1. – 8. klašu skolēni. Vairāk informācijas:  www.putrasprogramma.lv.
Jau no 28. septembra ikviena skola www.putrasprogramma.lv var piereģistrēties programmai un saņemt veicināšanas balvas. Putras programma skolās sāksies 9.oktobrī un ilgs līdz 8.novembrim.
Putras programmu Latvijā organizē AS “Rīgas Dzirnavnieks” ar partneriem – Valsts izglītības satura centru (VISC), Veselības ministriju un Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC).
Dalību pieteikt pa tālruni 67226209 vai uz e-pastu info[at]izm.gov.lv līdz šā gada 6.oktobrim.

Avots: Izglītības un zinātnes ministrija

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv