Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Novados īstenos Mazo grantu projektus

Šogad ar Preiļu, Aglonas, Līvānu un Vārkavas novada domes finansiālu atbalstu tiks īstenoti 22 projekti. Pavisam projektu konkursā tika iesniegti 30 projektu pieteikumi. Lielāks konkurss par pašvaldību atbalstu bija Preiļu un Līvānu novadā.

Preiļu novadā grants tika piešķirts 8 projektiem, Aglonas novadā par pašvaldību piešķirto finansējumu īstenos 5 projektus, Līvānu novadā iedzīvotāji īstenos 6 projektus, bet Vārkavas novadā atbalstu guva 3 projekti.

Viena projekta īstenošanas grants ir 550 EUR. Projekta īstenotāji – nevalstiskās organizācijas un iedzīvotāju iniciatīvas grupas ideju īstenošanā ieguldīs arī savus līdzekļus un brīvprātīgo darbu. Projekta īstenošana jābeidz līdz 31. oktobrim.
Projekta idejas aptver plašu darbību spektru – sākot no apkārtnes sakopšanas, vēsturiski nozīmīgu ēku remonta darbiem līdz sedzeņu aušanai un radošajām darbnīcām.

Atbalstītie projekti Aglonas novada :

1. Biedrība “Spēkavots” – “Pašmāju baskāju taka”
2. Biedrība “Mēs-Grāveriem” – “Dekoratīvās dobes ierīkošana un Grāveru ciemata centrālās ielas labiekārtošana”
3. IG “Velomīļi” -  “Ar veļiku pa Aglyunu 2019″
4. Biedrība “Gūda saimineiču biedrība” -  “Maizes stāsts”
5. Aglonas novad biedrība “Neaizmirstules” – “Aktīvi un radoši Aglonā”.

Mazo grantu projektu finansējumu administrē Nodibinājums “Viduslatgales pārnovadu fonds”, projektus finansē Preiļu, Aglonas, Vārkavas un Līvānu novada domes.

Avots: Nodibinājums Viduslatgales pārnovadu fonds

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv