Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Novusa turnīrs

Saturs atjaunots: 21.03.2011.

Lai popularizētu novusa sportu Aglonas bērnu un jauniešu vidū, Aglonas bērnu brīvā laika pavadīšanas centrā 2011.gada 16.martā plkst. 14.00 tiks organizēts novusa turnīrs.  Pieteikšanās līdz 15.martam pie centra audzinātājām Lauras Vīksnas vai Ingas Gribuškas.

Pielikumā – novusa turnīra nolikums

nolikums_novuss

3 Komentāru

 1. Valentīna saka:

  Kurš sagatavoja un akceptēja šādu turnīra laiku?
  Vai skolēniem šajā laikā vēl nav stundas?
  Kas notiek vispār? Kāpēc centrs grauj skolu stundu grafikus?
  Vai tas ir apzināti, lai mūsu bērni pamazām atradinās no mācībām un iemācās tikai “nosist” brīvo laiku?
  Jautri gan, pie kam par mūsu pasu nodokļu naudu šāda bezatbildība.
  Centra vadība – lūdzu izskaidrojiet domes portalā.

 2. Arturs Grazulis saka:

  Macibu stundas laikam ir neinteresantas! Mana vecamate teica:”Ka darisi,ta ari atradisi…! ” Ar varu macibu prieksmetu nevar iemacit. Sen senos laikos Aglonas viduskola stradaja par geografijas skolotaju Solomeja Gribuska. Macibu process bija noorganizets ta,ka Aglonas gastronoma ievesta saldejuma partija,kas tajos laikos bija liels retums,nevareja iztraucet nodarbibas un nopelnit labu atzimi,bija liels gods! Vai kads atceras sos laikus?
  Mes dzivojam laika un sabiedriba,kur valda plasa ricibas izvele. Cilvekam pasam jaizvelas pa kadu celu vinam iet,bet nevis tikt dzitam ar varu apgut to. ”Strops” centigi stada,lai berni sava brivaja laika nodarbotos ar labam lietam,bet ta ari ir briva bernu izvele. Neviens bernus ar varu uz ”stropu nedzen”’. TO ka berns kave macibu procesu,vins ari atbildes par to pats ar savam sekmem un ar visam izrietosajam sekam! Dievs saja pasaule mums ir atstajis pilnigu ricibas brivibu,bet par izdaritajam kludam mums ari jaatbild! Mes saviem berniem varam but konsultanti,bet ne ”vagari ” .Jaunajai personibai jaformejas uz demokratiskiem brivibas ricibas principiem ,kurus ieskauj visparpienemtas sabiedribas uzvedibas normas.Pasiem japiedauza savi ”puni” Tad dzive bus daudz vieglak.

 3. Arturs Grazulis saka:

  Visiem pedeja laika loti patik pieminet nodoklu maksataju naudu un augsto atbildibas sajutu par to ka tie tiek izlietoti.Tikai visi aizmirst ka musu Valsts nauda ir sen izsaimniekota un viss darbojas uz parada. Valsti un ipasi Aglona ir daudz ”gudru galvu”.,bet cik liela attdeve no ta ir? Uznemeja darba raziguma etalons ir nauda. Ja uznemejs slikti strada ,vins ari nevar nopelnit un samaksat nodoklus. Ka izmerit skolotaja darba kvalitati un razigumu?
  Vai mes varam parmest”STROPAM” par to ka tas strada loti razigi un pilnigi atbilst savam nosaukumam?