Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Nūjošana aktīvai dzīvei

Saturs atjaunots: 6.09.2013.

Latvijā arvien populārāka kļūst nūjošana. Aglonas novada dome un Latvijas Tautas sporta asociācija aicina ikvienu veselīga dzīvesveida cienītāju apmeklēt Aglonas novada slēpošanas un nūjošanas trases atklāšanas un paraugnodarbību pasākumu, kas notiks 2013. gada 12.septembrī plkst.15:30.
Vispirms visi interesenti Aglonas novada Sporta hallē varēs noklausīties lekciju par fizisko aktivitāšu nozīmi veselības saglabāšanā un slimību profilaksē, kā arī iepazīties ar prezentāciju par nūjošanu kā efektīvu veselīga dzīvesveida sastāvdaļu.
Plkst. 17:30 projekta „Veselīga dzīvesveida veicināšana Latvijas un Baltkrievijas pierobežas reģionos” („Move for life” Nr. LLB – 2 – 255) īstenotāji atklās nūjošanas trasi (pie ieejas Aglonas estrādes teritorijā) un aicinās ikvienu ņemt rokās nūjas, iesildīties un apgūt nūjošanas prasmes nūjošanas instruktoru vadībā, kā arī doties pirmajā soļošanas pārgājienā.
Plkst. 19:15 instruktori demonstrēs atsildīšanās metodes, vingrojumus pēc nūjošanas.
Nūjošana ir augstas efektivitātes sportiska nodarbe, kurā, izmantojot pareizu nodarbības metodiku, soļošanas tehniku un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai, tiek nodarbināti gandrīz 90 % cilvēka muskuļu.
Pasākuma kontaktpersona Ineta Valaine. T.65324474, e-pasts: ineta.valaine@aglona.lv

Vairāk informācijas:
Ezeru zeme -1

Ezeru zeme – 2

Preses relīze – Aglonas trases atklāšana

Informāciju sagatavoja un iesniedza:
Zane Ločmele
Aglonas novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T: 65324573
e-pasts: zane.locmele@aglona.lv