Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Par aglona.lv

Cienījamie mājas lapas www.aglona.lv lasītāji!

Mājas lapā ir izveidots interaktīvais elements Forums, kura mērķis ir noskaidrot sabiedrības viedokli par pašvaldībā notiekošo, kā arī saņemt no sabiedrības konstruktīvus priekšlikumus. Vēlamies pievērst uzmanību, ka iedzīvotāji bija izteikuši vēlmi, lai tiktu izveidots forums.

Mājas lapas mērķis nav uzturēt vietni, kurā tiek pausti dažāda rakstura negatīvi noskaņoti viedokļi, tāpēc kopš 22.septembra un  foruma izveides vairs netiek uzturēta iespēja rakstīt komentārus. Atsaucoties arī uz iedzīvotāju aizrādījumiem, forums tuvākajā laikā būs pieejams latviešu valodā.

Forumā cieņas aizskarošus, melus vai draudus saturošus, nacionālo naidu kurinošu, kā arī citus ziņojumus, kas pārkāpj LR likumus un normatīvos aktus, administrācija būs tiesīga dzēst, t.sk. vispār liegt iespēju pievienot ziņas forumā.

Ziņas, kas būs aizskarošas, saturēs nepamatotu, uz faktiem nebalstītu kritiku, tiks dzēstas no foruma. Publiska personisku lietu apspriešana tiks uzskatīta par spam un tiks dzēsta no sarakstes.

Novada domes darbiniekiem nav pienākums atbildēt uz forumā uzdotajiem jautājumiem. Ja jautājums adresēts  darbiniekam vai novada domei, tad sūtiet e-pasta vēstuli atbilstoši kontaktinformācijai vai izmantojot mājas lapas sadaļu Uzraksti domei.

Aglonas novada mājas lapas administrācija aicina izturēties ar sapratni un iecietību!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!