Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Par Aglonas internātvidusskolas skolēnu apbalvošanu

  1. Džeina Zukule 3. vietu Latgales reģiona 15. atklātajā matemātikas olimpiādē ieguva sacenšoties ar 160 vienaudžiem no 13 novadu 44 skolām.
  2. Ričards Matīss Āriņš 3. vietu angļu valodas olimpiādē 8. klašu grupā ieguva konkurējot ar 19 skolēniem no citām apkārtējo novadu skolām.
  3. Kristīne Buiniča krievu valodas kā svešvalodas olimpiādē bija 2. labākā starp 14 dalībniekiem.
  4. Kerija Keita Kampāne 20 vienaudžu konkurencē 12. Latgales novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 7. klašu skolēniem izcīnīja 2. vietu.
  5. Kerija Keita Kampāne un Annija Rateniece Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkursā Latgalē izcīnīja I pakāpes diplomus, startējot 69 dalībnieku konkurencē.
  6. Annija Rateniece bija 2. labākā no 10 dalībniekiem Preiļu, Vārkavas un Riebiņu novada apvienības rīkotajā angļu valodas runas konkursā.
  7. Latvijas kultūras ministrijas un Latvijas Okupācijas muzeja rīkotais konkurss „Cilvēki-Latvijas novadu dārgumi” norisinājās 3 kārtās 2 mācību gadu garumā. Annijas Ratenieces darbs 2. kārtā Latgales reģionā tika atzīts par labāko 188 konkursa darbu vidū un arī noslēdzošajā 3. kārtā Rīgā tas tika atzīts par labāko visas Latvijas mērogā.

Informāciju iesniedza
Aglonas internātvidusskolas direktors: D.Vanags