Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Par autobusu reģionālās nozīmes autobusu kavēšanos 21. novembrī

Sakarā ar dzelzceļa pārbrauktuves Nr.336 (pie Krāslavas stacijas) slēgšanu 2018. gada 21. novembrī no plkst. 7.30 līdz 17.00 tiks mainīts reģionālās nozīmes autobusu braukšanas ceļš, novirzot tos pa apbraucamo ceļu. Līdz ar to var kavēties autobusu pienākšanas laiki pieturvietās.

2018.gada 21. novembrī reģionālās nozīmes autobusu reisi, kurus izpilda SIA “Daugavpils autobusu parks”, tiks novirzīti pa apbraucamo ceļu V636 Krāslava – Izvalta – Šķeltova – Aglona un caur Lejas Romuļiem. Visas maršrutā esošās pieturvietas tiks apkalpotas, bet iespējama reisu kavēšanās.

Autobusu maršruti, kuri tiks novirzīti pa apbraucamo ceļu, ir:

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Avots: Valsts SIA Autotransporta direkcija

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv