Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Par Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalstu

Labklājības ministrija sadarbībā ar Valsts kanceleju ir izstrādājusi informatīvu materiālu par fonda atbalstu – «Ceļš līdz ES atbalsta pakām: kas un kā?».

Sabiedrības integrācijas fonds ir pārtraucis mācību piederumu komplektu iepirkumu preču drošības prasībām neatbilstošu piedāvājumu dēļ, un izsludinājis iepirkumu atkārtoti, kā rezultātā diemžēl Fonda partnerorganizācijām nebūs iespēja mācību piederumu komplektu izdali uzsākt līdz 2015. gada 1. septembrim. Plānotais mācību piederumu komplektu izdales uzsākšanas laiks ir atkarīgs no atkārtoti izsludinātā iepirkuma procedūrām. Par šī gada iespējamo komplektu izdales uzsākšanas laiku atsevišķi oktobrī vai novembrī informēs Sabiedrības integrācijas fonds.

Detalizēts komplektu saturs ar vienību veidiem un skaitu pieejams LM interneta vietnē www.lm.gov.lv sadaļā “Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām”, apakšsadaļā “Aktuāli”.

Akcentējam, ka ģimenēm, kurās ir 5 – 16 gadus veci skolēni, ir tiesības mācību piederumu komplektus saņemt tajā kalendārajā gadā, kurā izsniegta izziņa par trūcīgas vai krīzes situācijā esošas personas statusu, neatkarīgi no izziņas derīguma termiņa.

INFOGRAFIKA

Informāciju iesniedza: Ārija Perševica, Sociālā dienesta vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv