Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Par gājēju un veloceliņa būvniecību

Lai uzlabotu satiksmes drošību Aglonā, tika izstrādāts būvprojekts “Satiksmes drošības uzlabojumi Jaudzemu, A.Broka, Kalna ielās”. Tā kā jauktā gājēju un velosipēdistu intensitāte maksimumstundā nesasniedz 70 vienības, paredzēts kopīgais gājēju un velosipēdu ceļš, kura galvenie lietotāji būs gājēji.

Projektētais kopīgais gājēju un velosipēdistu ceļš tiks izvietots Jaudzemu ielā, kas ir autoceļa V636 Krāslava – Izvalta – Šķeltova – Aglona sastāvā, labajā pusē. Trases sākums atrodas pretim Aglonas katoļu bazilikai un stāvlaukumam. Celiņš paredzēts kā turpinājums celiņam gar Somersetas – Krāslavas ielu.

Saskaņā ar iepirkumu “Satiksmes drošības uzlabojumi Jaudzemu, A.Broka, Kalna ielās Aglonā”, identifikācijas Nr. AND/2018/02, darbus veiks būvniecības firma  SIA “Riviera -L”. Celiņa garums – 855.97m, celiņa platums – 2.5m, celiņa segums – betona bruģakmens 6 cm. Paredzēts arī ierīkot apgaismojumu atsevišķos ielu posmos.  Būvprojekta kopējā summa ir 284 326.37 EUR (ar PVN). Būvniecības darbi tiks uzsākti pēc Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem.

Informāciju iesniedza: Aivars Kluss, autoceļu būvinženieris

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv