Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Par labdarības iniciatīvu LabieDarbi.lv.

Sapņi mums ir doti, lai tos piepildītu – idejas, lai realizētu. Ir tikai jānotic tam, ka viss ir iespējams un jāsper pirmais solis.

Mērķtiecīgi cilvēki ir mūsu valsts attīstības pamatā, tāpēc 2010. gadā tika uzsākts projektu konkurss LabieDarbi.lv, kura mērķis ir konkursa kartībā nodrošināt iespēju visiem Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām saņemt finansiālu atbalstu savu ideju realizācijai un palīdzēt tiem, kam pietrūkst tikai nedaudz, lai sapnis pārvērstos realitātē. Šo gadu laikā esam palīdzējuši skolām un bērnudārziem tikt pie jauniem rotaļu laukumiem, grāmatām un klases aprīkojumiem, deju kolektīviem pie jauniem deju tērpiem un iespēju piedalīties starptautiskos konkursos; sporta komandām pie jaunām formām un inventāra; biedrībām pie jaunām, aprīkotām telpām utt. Iespēju ir daudz un tās visas ir īstenojamas.

Ja arī Tev ir ideja, kuru jau sen esi vēlējies realizēt, taču finansiālu apsvērumu dēļ tas nav bijis iespējams, projektu konkurss LabieDarbi.lv var kļūt par Tavu palīgu un palīdzēt sasniegt iecerēto.

Katru dienu projekti, tādās jomās kā izglītība, kultūra, sports un vide gūst iespēju piedalīties bezmaksas interneta balsojumā, lai uzvaras gadījumā saņemtu līdz 7500 EUR lielu finansiālu atbalstu. Projektu konkurss LabieDarbi.lv ir atvērts ikvienam mērķtiecīgam Latvijas iedzīvotājam un organizācijai un aicina ikvienu noticēt saviem sapņiem, un spert pirmo soli pretī tās realizēšanai.

Nepilnu sešu gadu laikā, ziedojot vairāk kā 1 400 000 EUR, realizēti vairāk kā 260 radoši, iedvesmojoši un vērtīgi projekti. Arī Tavs projekts var būt nākamais, Tev atliek tikai pieteikt to un cīnīties par iespēju saņemt finansējumu. Viss ir iespējams!

Vairāk par finansējuma saņemšanas iespējām meklē šeit.

LabieDarbi.lv – atbalsts, kas palīdz labai domai īstenoties!

Informāciju iesniedza: Baiba Jaņēviča, LabieDarbi.lv  Jaunākā Projektu vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv