Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Par pludmales sezonas atklāšanu un ūdens tūrisma inventāru

Ciriša ezera pludmalē tiek piedāvāta iespēja izmantot ūdens tūrisma inventāru

 

 1. jūnijā, ĢIMEŅU SVĒTKU dienā, Aglonas iedzīvotāji un viesi –bērni, jaunieši viņu vecāki, un vecvecāki varēja izbaudīt ūdens priekus, braucot pa Ciriša ezeru ar katamarāniem, ūdens velosipēdiem un sup-dēļiem.

 

Turpmāk, no 1.jūnija Aglonas Atraktīvās atpūtas centrā (Ciriša ezera pludmalē) katru dienu no plkst. 12.00 līdz 20.00, izņemot pirmdienas, ir pieejams ūdens inventārs.

Saņemt inventāru var tikai pilngadīgas personas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Par ūdens tūrisma inventāru tiek parakstīts pieņemšanas – nodošanas akts. Inventāra maksimālais izmantošanas laiks: katamarāni un ūdens velosipēdi – trīs stundas, sup-dēļi – viena stunda. Inventārs tiek nodots lietošanā bez maksas.
Inventāra izmantošanas NOTEIKUMI
Aglonas novada pašvaldība projektā „Ekotūrisma attīstība Latvijā un Lietuvā, izmantojot ūdens resursus” (LEARN ECO TRAVEL, projekta numurs: LLI-349), iegādājās ūdens tūrisma inventāru: 4 ūdens velosipēdus, 3 katamarānus, 7 sup dēļus, 30 dažāda izmēra peldvestes.

 Kontakttālrunis informācijai par inventāra saņemšanu: 29910288 (Andris)

Šo projektu finansē Eiropas Savienība.

Par šīs publikācijas saturu pilnībā atbild Aglonas novada dome, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.
Programmas mājaslapa: www.latlit.eu.
Eiropas Savienības tīmekļa vietne: www.europa.eu.
Projekta Facebook lapahttps://www.facebook.com/learnecotravel/

Informāciju iesniedza: Vita Rivare, projekta vadītāja, Andris Kurmis, sporta organizators