Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Par preču zīmes “Latvijas produkts” ieviešanu

Pašreiz Latvijas likumdošana ir  izplūdusi un nekonkrēta attiecībā uz atbalstu, kāds tiek nodrošināts precēm un pakalpojumiem, kas ražoti Latvijā. Bieži vien par vietējiem tiek uzskatīti produkti, kuru izejvielas ir ievestas, tik vien kā pieliekot latvisku etiķeti. Tas patērētājiem rada nepareizu priekšstatu un maldina, kā arī liedz vietējiem ražotājiem būt konkurētspējīgiem un attīstīties.  Lai apliecinātu Latvijas vietejo ražotāju un pakalpojumu sniedzēju kvalitāti ir izveidota preču zīme “Latvijas produkts”, kuru iespējams saņemt precēm vai pakalpojumiem, kuru tapšanā lielākā pievienotā vērtība (vismaz 51%) radīta Latvijā. Aglonas UAC vadītāja Ināra Gražule aicina novada uzņēmējus  izmantot iespēju un pieteikties preču zīmes “Latvijas produkts” programmā.Lai preču zīme iegūtu atpazīstamību un kalpotu tās mērķiem – paaugstinātu vietējo ražotāju konkurētspēju, apliecinātu produktu kvalitāti un ļautu patērētajiem izdarīt izvēli par labu Latvijas produktiem – informējam par iespēju uzņēmumiem iesaistīties preču zīmes programmā.

Piedāvājam divas dalības formas:
1) Uzņēmumiem, kas vēlas sevi apliecināt, tiek dota iespēja kļūt par preču zīmes “Latvijas Produkts” atbalstītāju, finansiāli atbalstot preču zīmes ieviešanu, reklāmas un publicitātes kampaņas realizāciju. Uzņēmumam tas dotu reklāmas un publicitātes iespējas, demonstrējot sevi kā atbildīgu uzņēmumu, kam rūp Latvijas uzņēmējdarbības vides attīstība.

2) Latvijas ražotāji un pakalpojumu sniedzēji, kas atbilst kritērijiem (lielākā pievienotā vērtība (vismaz 51%) radīta Latvijā), var pieteikties preču zīmes “Latvijas produkts” saņemšanai.

LP_registracijas_anketa

Papildus informācija:
Birojs “Latvijas Produkts”
Tālrunis 26831571
info@latvijasprodukts.lv