Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Pārbaudi, lai dzīvotu!

Jau trešo gadu pēc kārtas krūts vēža pacientu atbalsta biedrība Vita sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību organizē krūts veselības informatīvo kampaņu Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību krūts veselības profilakses nepieciešamībai. Kampaņas mērķis ir uzrunāt pēc iespējas vairāk sieviešu visā Latvijā, tomēr ņemot vērā, ka pasākumi Rīgā var aptvert tikai daļu Latvijā dzīvojošo sieviešu, aicinām apskatīties vietu un laiku sarakstu tuvāk Jūsu dzīves vietai, kur ieradīsies mobilais mammogrāfs – Preiļos, Krāslavā, Dagdā u.c.

http://www.mamografija.lv/mamo/component/news/izbraukuma.htm   Pierakstīties pa tālr. – 67142840 ; 27866655

Latvijā krūts vēzis ir viena no izplatītākajām onkoloģiskajām saslimšanām un mirstības iemesliem sievietēm, un diagnostikai ir izšķiroša nozīme, lai savlaicīgi atklātu un ārstētu krūts vēzi. Šī gada kampaņas galvenais mērķis ir uzrunāt lielāko krūts vēža riska grupu – sievietes vecumā no 50 – 69 gadiem.

Š.g. 25. maijs ir krūts veselības informatīvās kampaņas noslēguma diena, kad Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, notiks dažādi tematiski, informatīvi un izklaidējoši pasākumi. Kampaņas kulminācija būs draudzības gājiens „Ejam kopā, lai dzīvotu!”, kas tiek organizēts jau trešo gadu kampaņas „Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” ietvaros. Draudzības gājiens no Brīvības pieminekļa līdz Arēnai Rīga noslēgsies ar labdarības basketbola spēli starp Latvijas un Lietuvas sieviešu basketbola izlasēm.

Vairāk – http://www.onko.lv/frames.php?lang=lv&id=258

Vēža savlaicīgas atklāšanas programmai veltītā sociālā kampaņa “Pārbaudi veselību, valsts maksā!” – http://www.youtube.com/watch?v=AYrqdtsmzjY