Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Pasākums Aglonas novada centrālajā bibliotēkā starptautiskajā ģimeņu dienā “Visi kopā – bibliotēkā”

15. maijā uz bibliotēku bija īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem pirmsskolas vecumā. Pasākuma vadītāja pateicās vecākiem par bibliotēkas apmeklēšanu, par to, ka viņi veido bērnos mīlestību pret lasīšanu, lasot viņiem priekšā un radinot viņus pie grāmatām, kuras kļūs par viņu draugiem un ieņems svarīgu vietu viņu dzīvē.

Kāds ir teicis: “Būt par vecākiem – tas nav aizraujošs hobijs vai sporta veids, tāpat nav arī kalpošana baznīcai. Tā ir sava veida upurēšanās. Dievam, vārdā Dzīve. Upuris ir grūti nesams, jo daudz ko zaudē – spēku un laimi, tāpat arī naudu. Un lai arī dažkārt krīti izmisumā un esi vīlies, mierinājums ir tāds, ka tavi bērni pa šo zemi staigās vēl pēc  tevis. Un tikai tavos spēkos ir padarīt viņu dzīves ceļa sākumu pēc iespējas interesantāku.”

Lai tikšanās būtu vēl interesantāka, bibliotēkā ieradās lāčuks panda, kas iepazīstināja mazos ciemiņus un vecākus ar bibliotēku, spēlēja kopā pasaku loto un citas aizraujošas spēles. Kamēr vecāki tika iepazīstināti ar iepriekšējo gadu “Bērnu žūrijas” kolekcijas grāmatām vecākiem, bērni kopā ar lāčuku gatavoja pārsteiguma dāvaniņas vecākiem.

Pasākuma vadītāja noslēgumā teica:  “Bibliotēka ir ģimenēm draudzīga vieta, kur kopīgs apmeklējums var kļūt par lielisku ģimenes pasākumu un mēs no savas puses varam palīdzēt jūsu lielajā bērnu audzināšanas darbā, iesakot labas grāmatas, aicināt uz pasākumiem un censties, lai bibliotēkā jūs vienmēr justos gaidīti. Lai grāmata ir jūsu draugs un vienmēr ieņem svarīgu vietu jūsu un jūsu bērnu dzīvē!”

FOTOGALERIJA

Informāciju iesniedza: Dzintra Savitska, Aglonas novada centrālās bibliotēkas vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv