Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Pavasara talka SAC “Aglona”

Aprīļa nogalē, kad laika apstākļi kļuva labvēlīgāki āra darbiem,  uz talku draudzīgi pulcējās darbinieki un iestādes iedzīvotāji, lai iesaistītos lielajos sakopšanas darbos.

Talkas laikā tika sakopta ne tikai centra „Aglona” teritorija ap ēkām un mežs, bet arī autobusa pietura „Salenieki”. Tika grābtas lapas un savākti zari, lasītas pudeles, malka, papīri un citi atkritumi. Darba procesā iesaistījās iemītnieki, neskatoties uz saviem gadiem, piedalījās arī tie, kuri pārvietojas ar speciāliem palīglīdzekļiem- ratiņkrēsliem.
Savukārt centra darbinieki arī sniedza  savu devumu apkārtnes sakopšanā,  strādāja pārmaiņus  ar saviem kolēģiem, kuri veica aprūpes vai kādu citu darbu.
Liela daļa darbinieku norādīja, ka pēc paveiktā darba esot bijusi liela gandarījuma sajūta, kā arī atlikusī dienas daļa pavadīta kopīgās pēc talkas aktivitātēs – ieturot kopīgas maltītes un atskatoties uz padarīto. Darbi runā paši par sevi, aicinu Jūs apskatīt fotogaleriju, kur visi talkotāji redzami lielajos darbos. FOTOGALERIJA.

Informāciju iesniedza: Marina Mihailovska, SAC “Aglona” lietvede

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv