Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Pavasaris BJBLPC ’’Strops’’

Maija mēnesis BJBLPC ’’Strops’’ bija piepildīts ar dažādām  aktivitātēm, pasākumiem, radošajām darbnīcām.


17. maijā “Stropā” ciemojās Aglonas bērnu dārza piecgadīgie, sešgadīgie bērni.  Audzinātājas Marina un Aija vadīja radošās darbnīcas, kur bērni krāsoja savu veiksmes pogu, pēc tam visi spēlēja dažādas spēles.

22. maijā notika Aglonas novada izglītības iestāžu  skolēnu  pašpārvalžu dalībnieku tikšanās.  Tikšanās reizē  skolēni dalījās pieredzē, saņēma informāciju par aktualitātēm jaunatnes lietās un  par brīvprātīgo darbu. Aglonas vidusskolas pašpārvaldes vadītāja Amanda Repša – Kondratjeva  informēja jauniešus par  “Erasmus +” sniegtajām iespējām. Aicināja iesaistīties  “Erasmus+” projektos, semināros un apmācībās.  Amanda 3. maijā Rīgā piedalījās pasākumā, kurš bija veltīts “Erasmus+” 30.gadadienai , tā bija meistarklase kopā ar improvizācijas teātra “Spiediens” aktieriem. Ar iegūtajām idejām, aktivitātēm, informāciju Amanda dalījās pieredzē ar skolu jauniešiem.

25. maija rīta pusē pie mums viesojās skolēni un skolotāji  no Izvaltas un Robežnieku pamatskolām.  Ciemiņi paši mūs uzmeklēja un pieteicās ciemos. Tāpēc arī mēs gatavojāmies ciemiņu uzņemšanai, sarūpējām nepieciešamo  radošajām  darbnīcām, sagatavojām interesantākās spēles. Ciemiņi iepazinās ar “Stropa” darbību, aktivitātēm un labo pieredzi. Audzinātājas Marina un Aija vadīja dekupāžas  darbnīcas, kamēr darbiņi žuva, skolēni izmēģināja  dažādas spēles.  Bērniem ļoti patika darboties, laiks paskrēja nemanot.

25. maija pēcpusdienā  “Stropā” bija mācību gada noslēguma pasākums  “Atver savu sirdi”, kad visi kopā atskatījāmies uz paveikto. Bērnu popgrupa  dziedāja, deju grupa, kurā apvienojas gan mammas, gan meitas vienā kopīgā sirdslietā – dejā, iepriecināja ar dejām. Audzinātāja Inga izstāstīja par aktivitātēm , pasākumiem un radošajām darbnīcām 2016.gadā. Čaklākie apmeklētāji saņēma pateicības un veicināšanas balviņas. Visi kopā darbojāmies audzinātāju Marinas un Aijas vadītajā radošajā darbnīcā  – no salvetēm veidojām ziedus. Noslēgumā dzērām piparmētru tēju un cienājāmies ar “Cīši gords” pīrāgiem.

Mācību gads gan ir noslēdzies, bet “Strops” bērnus un jauniešus gaidīs arī vasarā.

Paldies visiem skolu direktoriem, skolotājiem, pašvaldības darbiniekiem  par sadarbību un sapratni mācību gada laikā .

Informāciju iesniedza:  Māra Ušacka,  Aglonas BJBLPC’’Strops’’ vadītāja