Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Paveiktais sporta jomā Aglonas novadā 2020. gadā

Pagājušajā gadā kopa bija ieplānoti 35  sporta pasākumi. Sakarā ar Covid-19 situāciju Latvijā un pasaulē lielākā daļa pasākumu izpalika. Patraucēja arī ziemas prieku baudītājiem siltie laika apstākļi, jo nebija ne ledus, ne sniega.

Gada sākumā tika novadīts  atpūtas vakars sportistiem, kurā tika godināti iepriekšējā gada labākie sporta rezultātu ieguvēji un treneri. Līdz jūnija mēnesim, kad tika atļauts no jauna rīkot pasākumus un atvērt atraktīvo atpūtas centru, apmeklētājiem tika labiekārtota pludmale. Uzstādījām jaunu laipu, kura tika iegādāta par projekta līdzekļiem, tika nopirkti jauni airi laivām, kokmateriāli jaunai ģērbtuvei un inventāra novietnei, kuras tika arī uzstādītas.

  

Interesantai un lietderīgai laika izmantošanai, kā arī sporta aktivitāšu dažādošanai par projektu līdzekļiem tika iegādāts sporta inventārs (sup dēļi, katamarāni, ūdens velosipēdi), kurus  var izmantot bez maksas vasaras periodā. Kopumā šo inventāru izmantoja 4500 atraktīvā atpūtas centra apmeklētāji. Joprojām ļoti populāra ir dabas taka uz Upursalas.

Līdz rudenim, kad atkal tika aizliegts  rīkot masu pasākumus, bija rīkota jau tradicionālā „Līgo regate”,

sacensības pludiņmakšķerēšanā uz dīķiem:

pirmais posms Priežmalā;

otrais posms Grāveros;

trešais posms Šķeltovā;

ceturtais posms Jaunaglonā.

komandu sacensības  „Velo-foto orientēšanā” ,

sacensības spiningošanā.

Informāciju iesniedza: Andris Kurmis, sporta pasākumu organizators

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv