Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Pieteikties apbalvojumam “Laiks Ziedonim” līdz 13.februārim

  Šogad 3.maijā, Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā, fonds “Viegli” jau otro reizi pasniegs apbalvojumu “Laiks Ziedonim” 5 nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, tautsaimniecībā, bērniem un jauniešiem, kā arī par dzīvi literatūrā. Nominācijā “Zemi es mācos” apbalvojums 2015.gadā cildinās mazos un vidējos uzņēmumus, kas, izmantojot Latvijas resursu bagātību un daudzveidību, ražo produktus vai rada pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību un spēj tos eksportēt. Nominācijai var pieteikties, kā arī tikt pieteikti gan uzņēmēji, gan lauksaimnieki Latvijā un visā pasaulē.
Būtiski ir pretendentu sasniegumi un saimniekošanas veids – vides sakoptība, pievienotā vērtība ģimenei, novadam un Latvijas valstij, paaudžu tradīciju saglabāšana, kā arī inovatīvi risinājumi un pārsteigumi. Aicinām izcelt tādus tautsaimniekus, kuru personības saskan ar apbalvojuma ziedoniskajām vērtībām: izcilība, degsme, sūtība, stāja, veiksme un savpatība. “Latvijas tautas saimniekošanas pamats un nākotne jebkurā jomā, arī tautsaimniecībā, ir radoši cilvēki, kas ar savu izdomu un darbu spēj nodrošināt iztiku sev un ģimenei. Šogad mēs meklējam uzņēmējus, kas šo darbu spēj piedāvāt plašākai pasaulei. Bagātas valstis ražo preces bagātiem cilvēkiem, nabadzīgas valstis ražo – nabadzīgiem. Mēs meklēsim censoņus, kas ražo preces un pakalpojumus bagātiem cilvēkiem, ejot ar tām plašā pasaulē,” šī gada “Zemi es mācos” nominācijas būtību skaidro Aigars Rostovskis, apbalvojuma vizionārs.
Pieteikšanās apbalvojumam notiks līdz 13.februāra plkst.17:00, pieteikuma forma . Pārējā informācija pieejama www.laiksziedonim.lv

Informāciju iesniedza: Ināra Kehre, projekta Apbalvojums “Laiks Ziedonim” vadītāja
inara.kehre@fondsviegli.lv, tālr.29616900

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” ir nodibinājums, kas izveidots 2010.gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju: “Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”. Fonda mērķis ir atbalstīt jaunradi Latvijā, veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos, atbalstot radošas, neparastas idejas un, veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu.

 

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv