Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Pilngadnieku godināšana Šķeltovas pagastā

Ikgadu Šķeltovas pagastā tiek  svinīgi  sumināti pilngadnieki, cenšoties pateikt, ka katrs jaunietis ir  piederīgs savam pagastam, ka par jauniešiem domā, zina un interesējas. Ne visās ģimenēs ir tādas materiālās iespējas, ka bērna pilngadību var svinēt kā svētkus, bet šāds sarīkojums to ļauj. Apsveikumi, veltījumi gaviļniekiem un  kopīga atpūta.

Uz svētkiem, 22.jūlijā,  bija ieradušies jauniešu tuvinieki, paziņas un draugi, kā arī pagasta un novada pārstāvji. Šķeltovas pagasta pārvaldes vadītāja Irēna Maļuhina, Aglonas novada domes deputāts Andris Badūns un Aglonas uzņēmējs Arturs Gražulis, uzrunājot pilngadniekus uzsvēra, ka galvenais ir atcerēties savu dzimto vietu, būt piederīgiem tai. Lai vai kādus dzīves ceļus mērojot, vienmēr paturēt dziļi sirdī dzimtās mājas.

Gaviļniekiem tika vēlēti visskaistākie un vislaimīgākie dzīves ceļi, lai ikviens sapnis un iecere piepildās, pietiek pacietības paveikt labus un noderīgus darbus.Vakars izdevās  jauks un sirsnīgs, aizkustinošu mirkļu netrūka.

Kopskaņu un muzikālo noskaņojumu uzturēja vietējie pašdarbības kolektīvi.