Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Pirmā skolas diena Priežmalas pamatskolā

Jau bērzu zaros zeltains lapu vilnis
Ar klusu rudens melodiju sveic,
Ar ziedu smaržām visi dārzi pilni,
Un septembris mums labu rītu teic.
Mēs gaidām 1. septembri, kā senu draugu,
Ar katru tikties vienmēr kāro sirds,
Un līdz ar skolu visi mazliet augam,
Ber rudens ziedos vasara vēl mirdz!

Klusais, pēc bērnu smiekliem un steidzīgajiem soļiem noilgojies, Priežmalas pamatskolas pagalms 1. septembrī pielija pilns ar atkalredzēšanās prieku, jo visi skolēni kā gājputni atgriezās savās otrajās mājās – skolā.
Pirmās skolas dienas svētki tika atklāti ar skolēnu, skolotāju un tehnisko darbinieku gājienu, kurus ar aplausiem sagaidīja, kuplā skaitā atnākušie, vecāki, vecvecāki un ciemiņi. Kastuļinas pagasta pārvaldes vadītājs Pēteris Bekišs un Aglonas novada domes deputāts Igors Reščenko visus klātesošos sveica svētkos un pasniedza dāvanas galvenajiem svētku gaviļniekiem – 1. klases skolēniem. Šogad skola uzņēma savā saimē 3 pirmklasniekus – Lauru, Elvitu un Vjačeslavu. Tika sveikti arī 5. klases skolēni, kuri uzsāka mācības pamatskolā un 9.klases skolēni, kuri nākamajā 1.septembrī dosies mācībās uz citām skolām. Patīkams pārsteigums visiem bija svētku loterija, kuru organizēja pasākuma vadītāja, angļu valodas skolotāja Karina Stivriņa. Tika izlozētas dažādas mācībām noderīgas lietiņas – pildspalvas, zīmuļi, mapītes un daudz kas cits. Aŗī skolas saimnieces Janīna un Jeļena bija sagādājušas dāvanu – svētku cienastu.
Tā, veicot jautrus uzdevumus, saņemot dāvanas, kopīgi dzerot tēju un kavējoties vasaras atmiņās, tika aizvadīti „Pirmās skolas dienas svētki” Priežmalas pamatskolā.
Pateicība visam skolas kolektīvam, pagasta pārvaldes darbiniekiem un jauniešiem – Sarmītei, Tatjanai, Diānai, Antonam un Edgaram, par ieguldīto darbu skolas sagatavošanā jaunajam mācību gadam. Sirsnīgs paldies arī sponsoriem par sapratni un atbalstu!


Lai visiem ir sekmīgs, atklājumiem bagāts, jaunām zināšanām pilns mācību gads un vienmēr priecīga sirds!

Informāciju iesniedza: Sandra Rakova,  skolas direktore

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv