Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Pirmās Aglonas novada mednieku sacensības

Saturs atjaunots: 25.10.2018.

3. septembrī Aglonas novada Grāveru pagasta Spaļbu ciema grants karjera teritorijā notika Aglonas novada mednieku kolektīvu sacensības ar moto -  “Aglonas novada mednieki, apvienojaties!”


Šajās, pirmo reizi organizētajās mednieku sacensībās, piedalījās visi četri Aglonas novada pagasti: no Aglonas – mednieku kolektīvs  “SAMBA”, no Grāveriem – mednieku kolektīvs “DUBRA”, no Kastulinas – mednieku kolektīvs “Priežmale”  un  no Šķeltovas – apvienotais ar Izvaltas pagastu  mednieku kolektīvs “Izvaltas mednieks”.
Mednieku stafetē kopumā cīnījās 16 vīrieši, kas sadalījās četrās komandas pa 4 dalībnieki, vecumā no 19 līdz 53 gadiem.
Mednieku sacensību stafeti atklāja Aglonas novada domes izpilddirektore Ineta Poga, kura visiem  dalībniekiem novēlēja veiksmīgu startu un izturību stafetes šķēršļu pārvarēšanā.
Pēc svinīgās apbalvošanas visiem dalībniekiem un kolēģiem, kuri atbrauca atbalstīt savu komandu, tika piedāvāts bagātīgs cienasts – populārā mednieku šurpa, alņa aknu sacepums,  vārīta bebru  aste un bebru gaļas kūpinātā desa.

Sacensību uzvarētāji:
1.vieta mednieku kolektīvs “Priežmala”
2.vieta mednieku kolektīvs “Dubra”
3.vieta mednieku kolektīvs “Samba”

Šaušanas rezultāti no iespējamiem 30 punktiem:
1.vieta Voldemārs Valainis ar 29 punktiem,
2.vieta Vadims Serguns ar 26 punktiem,
3.vieta Aivars Pušmucāns ar 25 punktiem,

Apsveicam medniekus ar veiksmīgu sacensību rezultātu sasniegšanu un novēlam tikpat veiksmīgus startus arī nākošajā gadā.

Nobeigumā vēlamies pateikt lielu paldies  Aglonas novada domei par materiālo atbalstu, Grāveru pagasta vadībai par atbalstu, medību kolektīvam “Dubra” un Grāveru pagasta kultūras darbiniecei par palīdzību sacensību organizēšanā un vadībā.

Informāciju iesniedza:  Ināra Paļenkova, sacensību organizatore

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv