Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Policija informē

Valsts Policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa informācija par būtiskākajiem reģistrētajiem notikumiem Aglonas novadā periodā no 20. septembra līdz 20. oktobrim.

 Pārskata periodā Aglonas novadā reģistrēti 3 zādzības gadījumi:
20. septembrī Aglonas pagastā no angāra nozagta automašīna BMW un dažādas mantas. Kriminālprocesa ietvaros vainīgās personas tika aizturētas un nozagtā automašīna atrasta Ogres novadā.
12. oktobrī Grāveru pagasta Grāveros no gāzes balonu glabātavas nozagti pieci 50 l gāzes baloni. Uzsākts kriminālprocess.
16. oktobrī Šķeltovas pagasta Šķeltovā nenoskaidrotas personas no palīgtelpas, uzlaužot piekarināmo atslēgu, nozaga meža inventāru. Uzsākts kriminālprocess.
Policijā tika veikta pārbaude par 5 konfliktu gadījumiem.
 Periodā reģistrēts ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums:
13. oktobrī Kastuļinas pagasta Priežmalē 1959.g. dzimis vīrietis vadīja automašīnu būdams alkohola reibuma stāvoklī. Par doto faktu sastādīts administratīvo pārkāpumu protokols.

Citi notikumi:
25. septembrī Grāveru pagastā tika atrasts miris 1978. gadā dzimis vīrietis. Uzsākts kriminālprocess.
1. oktobrī Šķeltovas pagasta Šķeltovā tika atrasts miris 1948.g. dzimis vīrietis, kuram uzkrita virsū nozāģētais koks. Uzsākts kriminālprocess.
2. oktobrī Aglonā tika aizturēta automašīna ar diviem Polijas un četriem Vjetnamas pilsoņiem. Notiek izmeklēšana.
8. oktobrī Šķeltovas pagastā 1973.g. dzimis vīrietis nodarīja miesas bojājumus 1966.g. dzimušam vīrietim un 1976.g. dzimušai sievietei. Uzsākts kriminālprocess.
18. oktobrī Aglonā 1984.g. dzimusi sieviete uz mobilo telefonu saņem draudu īsziņas. Notiek izmeklēšana.
3.oktobrī Grāveru pagasta Grāveros meža masīvā tika atrasts pakāries nenoskaidrots vīrietis. Uzsākts kriminālprocess.

LRP Preiļu iecirknis lūdz palīdzību personas noskaidrošanā, kura 2015.gada 3. oktobrī atrasta pakārusies Aglonas novada, Grāveru pagasta, Grāveri meža masīvā. Vīrietis, vecums no 30-40 g, tumši mati, uz galvas daļēja plikpaurība, apģērbts melnā sporta kostīmā ar kapuci, uz virsjakas un biksēm baltas svītras, galvā melna cepure ar nagu oranžā krāsā, uzraksts “Route One”, sporta kurpes melnā krāsā ar dzeltenām svītrām, uz sporta kurpēm uzraksts “Maibu Sport”. Līdzi bija mugursoma melnā krāsā ar dzeltenu priekšpusi.
Ja Jūsu rīcībā ir informācija, kas ļautu noskaidrot doto personu, lūdzu zvaniet 65302804, 110, vai griežaties tuvākajā policijas iecirknī.

Informāciju iesniedza: Irita Meldere, VP Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore