Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Policija informē

Valsts Policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa informācija par būtiskākajiem reģistrētajiem notikumiem Aglonas novadā periodā no 20. janvāra līdz 20. februārim.


Aglonas novadā minētajā periodā VP LRP Preiļu iecirknī tika reģistrēti 37 notikumi.
Aglonas novadā, Škeltovas pagastā, s. Šķeltova izdarīta sešu – 50 litru gāzes balonu zādzība, par faktu uzsākts kriminālprocess.
Aglonas novada, Aglonas pagastā apkalpojamā teritorijā tika konstatēti 2 fakti par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, kopumā izņemtas 37740 gab. cigarešu ar Krievijas un Baltkrievijas akcīzes nodokļu markām, tika uzsākts kriminālprocess.
Konstatēts arī viens zādzības fakts, kā rezultātā iekļūstot caur logu dzīvojamā mājā tika nozagta nauda un mobilais telefons, uzsākts kriminālprocess.
Aglonas novadā tika reģistrēti arī 9 sadzīves konfliktu gadījumi. Konfliktu rezultātā vairākas personas tika nogādātas atskurbtuvē. No ārstniecības iestādēm reģistrēti 3 notikumi par personu nogādāšanu stacionārā ar miesas bojājumiem – miesas bojājumu gūšanas apstākļi noskaidrojas. Reģistrēti arī 2 gadījumi par miesas bojājumu nodarīšanu nepilngadīgajiem, lietas apstākļi noskaidrojas.
Reģistrēti arī vairāki iesniegumi par naktsmiera traucēšanu, tiek veiktas pārbaudes. Reģistrēts iesniegums par paraksta viltošanas faktu – uzsākts kriminālprocess. Elektroniskajā notikumu žurnālā reģistrēts notikums par pretošanos valsts amatpersonai, uzsākts kriminālprocess.
Reģistrēta informācija no VUGD par to, ka Aglonas pagastā dega šķūnis, tiek veikta pārbaude. No Šķeltovas pagasta iedzīvotāja saņemts iesniegums, par to, ka īpašumā bez saskaņošanas izrakts dīķis, uzsākta administratīvā lietvedība.
Konstatēti arī vairāki fakti par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā, tai skaitā 1 nepilngadīga persona. Par konstatētajiem pārkāpumiem vainīgām personām sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli, kā arī veiktas profilaktiska rakstura pārrunas. Fiksēti arī vairāki administratīvie pārkāpumi par gājēju ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, pārkāpējiem sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli. Sastādīti vairāki administratīvo pārkāpumu protokoli uz nepilngadīgo vecākiem par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu.
Aglonas pagastā konstatēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, uzbraucot meža dzīvniekam.

Preiļu iecirkņa Kārtības policijas inspektoru iedzīvotāju pieņemšanas vieta un laiks Aglonas novada teritorijā.

Aglonas pagasta teritorija – vecākais inspektors Andris Valainis, Aglonas iecirknis: Jaudzemu ielā 2 – 3, Aglona, iedzīvotājus pieņem otrdienās no plkst. 09.00 – 12.00, tel. 65324285, e-pasts: andris.valainis@latgale.vp.gov.lv
Kastuļinas pagasta teritorija – inspektors Andris Mežinieks, iecirknis: Ilzes ielā 19, Kastuļina, iedzīvotājus pieņem katra mēneša pirmajā otrdienā no plkst. 11.00 – 11.30, tel. 65324285, e-pasts: andris.mežinieks@latgale.vp.gov.lv.
Šķeltovas pagasta teritorija – inspektors Andris Mežinieks, iecirknis: Daugavpils ielā 7, Šķeltova, iedzīvotājus pieņem katra mēneša pirmajā otrdienā no plkst. 9.00 – 9.30, tālr, 65600826, e-pasts: andris.mežinieks@latgale.vp.gov.lv.
Grāveru pagasta teritorija – inspektors Andris Mežinieks, iecirknis: Ezeru ielā 21, Grāveri, iedzīvotājus pieņem katra mēneša pirmajā otrdienā no plkst. 10.00 – 10.30, tālr. 65629718, e-pasts: andris.mežinieks@latgale.vp.gov.lv.
Aglonas novada teritorija – inspektore nepilngadīgo lietu uzraudzības jomā Aelita Repša, Aglonas iecirknis: Jaudzemu ielā 2-3, Aglona, iedzīvotājus pieņem otrdienās no 09.00 – 12.00, piektdienās no 09.00 – 12.00, tel. 65324285, e-pasts: aelita.repsa@latgale.vp.gov.lv.

Informāciju iesniedza: Aelita Repša, VP Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv