Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Policija informē

Pārskata periodā Aglonas novadā reģistrētas 4 zādzību un 1 piesavināšanās gadījumi:

26. martā  Aglonā, iekļūstot garāžā, nozagtas riepas ar vieglmetāla diskiem. Izmeklēšana notiek kriminālprocesa ietvaros.

30. martā  Aglonas pagastā, iekļūstot angārā, no tā nozagta automašīna. Uzsākts kriminālprocess.

1. aprīlī 1954. g. dzimis vīrietis piesavinājis dažādas mantas. Notiek pārbaude.

4. aprīlī  Grāveru pagastā no vasarnīcas veikta mantu zādzība. Uzsākts kriminālprocess.

13. aprīlī  Kastuļinas pagastā 1970. g. dzimusi sieviete konstatēja mantu zādzību no šķūnīša. Notiek pārbaude.

Informējam, ka par agrāk notikušajām gāzes balonu zādzībām Aglonas novadā, kā arī par degvielas zādzību no transporta līdzekļa un par vairākām citām sērijveida zādzībām ar iekļūšanu 2014. gada nogalē, par ko informējām iedzīvotājus iepriekš, sadarbībā ar Valsts Policijas Latgales reģiona pārvaldes iecirkņu kriminālpolicijas nodaļu darbiniekiem tika aizturēta personu grupa, kas veikusi zādzības dažādos Latgales novados. Notiek tālākā izmeklēšana kriminālprocesu ietvaros.

Policijā tika veikta pārbaude par 5 konfliktu gadījumiem:

20. martā  SAC „Aglona” 1946. g. dzimis vīrietis traucēja centrā dzīvojošo mieru. Par notikušo sastādīts administratīvais protokols.

23. martā Škeltovas pagastā notika ģimenes konflikts.

4. aprīlī  Kastuļinas pagastā notika ģimenes konflikts.

5. aprīlī  starp 1981. g. un 1972. g. dzimušiem vīriešiem notika konflikts. Viena no personām par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibuma stāvoklī saukta pie administratīvās atbildības.

06. aprīlī  Aglonas pagastā konflikta laikā 1985. g. dzimis vīrietis nodarīja miesas bojājumus 1975. g. dzimušam vīrietim.

Periodā reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums un ceļu satiksmes noteikumu rupji pārkāpumi:

25. martā  Škeltovas pagastā 1989. g. dzimusi autovadītāja netika galā ar a/m vadību, nobrauca no ceļa, bojājot a/m.

16. aprīlī  Aglonas pagastā 1955. g. dzimis vīrietis vadīja velosipēdu alkohola reibuma stāvoklī, par ko saukts pie administratīvās atbildības.

16. aprīlī  uz aizdomu pamata par a/m vadīšanu reibuma stāvoklī uz medicīnas iestādi nogādāts 1972. g. dzimis autovadītājs, kurš vadīja a/m Aglonas pagasta Aglonā.

Policijā tiek veikta pārbaude par pārskata periodā notikušiem ugunsgrēkiem:

20. martā  Šķeltovas pagastā dega kūla 20000 m3  platībā.

13. aprīlī  Jaunaglonā dega kūla 3000 m3 platībā.

Abos gadījumos uzsāktas administratīvās lietvedības, kuru gaitā tiek noskaidroti platību īpašnieki un tiek lemts jautājums par zemes īpašnieku atbildību par nesakoptajām platībām, kā rezultātā varēja izcelties kūlas ugunsgrēki.

Citi notikumi:

7. aprīlī  Grāveru pagastā pēc vecā ūdenstorņa demontāžas darbu veicējs nenorēķinājās ar īpašnieku par paņemtajiem metāllūžņiem. Notiek apstākļu pārbaude.

18. aprīlī  savā dzīvesvietā Šķeltovas pagastā miris 1961. g. dzimis vīrietis bez vardarbīgas nāves pazīmēm. Uzsākts kriminālprocess, nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze.

13. aprīlī  Aglonas pagastā, veicot rakšanas darbus, tika atrasts kara laika artilērijas lādiņš, kuru neitralizēja sapieri.

Informāciju iesniedza: VP Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore Inga Ziemele

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv