Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Priežmalas pamatskolas skolēni cīnīsies par titulu “Visdrošākā klase – 2018″

Priežmalas pamatskolas 7. klases skolēni piedalās Iekšlietu ministrijas organizētajā konkursā „Esi drošs – neesi pārdrošs” Latvijas skolu 7.-8. klašu skolēniem.

Konkurss notiek sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, Līvu Akvaparku, A/S „Gaso”, A/S „Sadales tīkls” un VAS “Latvijas dzelzceļš”. Konkursa mērķis ir nostiprināt skolēnu pamatzināšanas un veicināt viņu izpratni par drošību ikdienā un rīcību ārkārtas  situācijās, kā arī pievērst uzmanību problemātikai, kas skar skolēnu izglītošanu ar drošību saistītiem jautājumiem.

    Konkursa 1. kārtā piedalījās 61 komanda – 366 skolēni savu pedagogu vadībā no visas Latvijas, kuri elektroniski iesūtīja atbildes uz dažādiem ar drošību un pareizu rīcību ārkārtas situācijās saistītiem jautājumiem. 20 labākās tika izvirzītas uz pusfinālu, kas notika 20. aprīlī Iekšlietu ministrijā. Šo skolu vidū iekļuva arī Priežmalas pamatskolas 7. klases komanda „Dzinumi” (skolotāja Anna Abuže).    Konkursa 2. kārtā tika pārbaudītas skolēnu zināšanas par drošību, komandas veica uzdevumus un iejutās dažādās situācijās, kurās bija jāparāda savas prasmes pareizi rīkoties dažādās bīstamās situācijās. Katras skolas komandai, bija jāsagatavo arī mājasdarbs – priekšnesums par tēmu  „Esi drošs – neesi pārdrošs”.

Komanda 5 dalībnieku sastāvā – Patrīcija, Jūlija, Jolanta, Dmitrijs un Vlads – uzrādīja teicamas zināšanas un prasmes un iekļuva finālā, kur turpinās cīņu par titulu “Visdrošākā klase – 2018” un balvu – Līvu Akvaparka apmeklējumu.  Lai izdodas!

FOTOGALERIJA

Informāciju iesniedza: Sandra Rakova, Priežmalas pamatskolas direktore

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv