Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Projektu vadības čempionāts vidusskolēniem

Aizvien biežāk darba sludinājumos ir iespēja redzēt, ka darba devēji piedāvā darbu Projektu vadītājam, bet, apskatot sīkāk darba pienākumu aprakstu, ir skaidri saprotams, ka tie neatbilst piedāvātajam amatam.
Tas liek secināt, ka lielai daļai Latvijas iedzīvotāju nav reālas izpratnes par projekta vadītāja reālajiem pienākumiem. Sazinoties ar darba devējiem, kuri meklē Projektu vadītāju, noskaidrojām, ka šis vārds ir kļuvis par kompetences celšanas rīku. Respektīvi, izmantojot darba meklējumos šo vārdu salikumu, veidojoties savdabīgs filtrs, tādējādi atsijājot mazkvalificētu darba spēku. Bet vienlaikus tādējādi arī darbā tiek pieņemti speciālisti, kuru zināšanas bieži vien ir augstākas par darba pienākumiem.

 Šī iemesla dēļ IPMA Young Crew Latvia un Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija ar Swedbank, RISEBA un citu uzņēmumu atbalstu vēlas izglītot topošos studentus, iespējams topošos projektu vadītājus. Tādēļ tiek rīkots Projektu vadības čempionāts, kurā ikviens Latvijas vidusskolēns (no 10 līdz 12 klasei, neatkarīgi no vecuma)  var ņemt dalību, lai  gūtu zināšanas par šo profesiju, kā arī iegūtu savā īpašumā dažādas atbalstītāju dāvinātas balvas. Vairāk lasiet: www.pvc.lv

NOLIKUMS

Avots: Biedrība Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv