Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

PUTRINGS pasākumi Aglonas internātvidusskolā

Oktobris ir Putras mēnesis. Šogad Latvijā putrai īpaši svētki, jo graudaugu produkti “Herkuless” svin 60 gadu dzimšanas dienu. Skolu Putras programmai pieteicām savlaicīgi, un 5.-8.kl. grupa tika 100 skolu topā, kuras saņēma dāvanu 1.vietai un diplomus no “Rīgas Dzirnavnieka”.
“Putras dienu” aktivitātēs piedalījās gan skolas pavārītes, kuras katru rītu brokastīs piedāvāja garšīgas, veselīgas putras, gan 1.-8.klašu skolēni, kuri zīmēja, līmēja, veidoja apsveikumus putrai.  Ēdamzālē tapa izstāde “Putrai dzimšanas diena”.
16.oktobrī skolas zālē notika Putras stunda un dažādi konkursi par veselīgu uzturu. Skolēni uzzināja, kāpēc graudaugi ir viena no svarīgākajām produktu grupām uzturā un kāpēc tie ir nepieciešami organismam. Konkursos pārbaudīja savas zināšanas par graudaugiem, degustēja putras, minēja mīklas, sacerēja mūsdienīgus ticējumus par putru, rādīja vingrojumus katrai dienai. 1.-4.klašu grupā viszinošākie izrādījās 4.klases skolēni, toties pirmīši saņēma īpašas balvas no ”Rīgas Dzirnavnieka” – grāmatiņas „Graudā ir spēks” un  putras.
5.-8.klašu skolēni cīnījās par Putrings zvaigznes titulu un to ieguva 6.klase. Uzvarētāji saņēma diplomus un balvas no “Rīgas Dzirnavnieka”.
Konkursa gaitu vēroja, atbildes vērtēja un punktus skaitīja skolotāja Elvīra Nikolajenko un praktikante Marta Račko.
Sadaļā Fotogalerijas ir apskatāmas pasākuma fotogrāfijas. Foto: M.Ušacka

Informāciju iesniedza: Mara Ušacka, Aglonas internātvidusskolas direktora vietniece

 

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv