Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Radošo darbu konkurss Aglonas novada skolēniem

“DABAI DRAUDZĪGA CEĻOŠANA”

 Aglonas novada skolēni vecumā no 12-14 gadiem, (ieskaitot), arī bērni ar īpašām vajadzībām, tiek aicināti piedalīties radošo darbu konkursā “Dabai draudzīga ceļošana”.

Konkursa dalībnieku uzdevums ir izveidot radošu darbu par tēmu “DABAI DRAUDZĪGA CEĻOŠANA” jebkādā no mākslas tehnikām – zīmējumi, veidojumi no koka, keramikas papīra, plastmasas, u.c. Darbus vērtēs žūrija 3 cilvēku sastāvā.

Četriem labāko darbu autoriem būs iespēja piedalīties starptautiskā vasaras piedzīvojumu nometnē Lietuvā, Gražutes reģionālajā parkā. Nometne tiks organizēta no 2. līdz 8. augustam. Dalība nometnē būs bezmaksas, kā arī tiks nodrošināta bērnu aizvešana uz nometni un bērnu atvešana no nometnes.

Pēc konkursa noslēguma radošie darbi tiks izvietoti izstādē Aglonas novada tūrisma informācijas centrā

Konkurss tiek rīkots projekta Nr. LLI – 349 “Ekotūrisma attīstība Latvijā un Lietuvā izmantojot ūdens resursus“ (LEARN ECO TRAVEL) Latvijas – Lietuvas pārrobežu programmas 2014 – 2020 ietvaros. Projekta mērķis ir attīstīt tūrisma iespējas Latgalē un Aukštaitijā, uzlabojot atpūtas vietas pie ūdens objektiem un veidojot jaunus ekotūrisma produktus un pakalpojumus, tādējādi palielinot apmeklētāju skaitu Latvijas un Lietuvas pierobežas reģionos. Aglonas novadam kopējās projekta izmaksas ir 56571.94 eiro – Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējums 48086.14 eiro un Aglonas novada domes līdzfinansējums – 8485.80 eiro.

Darbi jāiesniedz līdz 2019.gada 17. jūnijam Aglonas novada domē, Klientu apkalpošanas centrā, norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu un izglītības iestādi.

Konkursu rīko Aglonas novada dome.

NOLIKUMS_konkursam_2019LAt_LIT

Informāciju sagatavoja un iesniedza

projekta vadītāja Vita Rivare (tel.265521457,  vita.rivare@aglona.lv)