Aglonas novada domes izsludinātais iedzīvotāju iniciatīvu projektu konkurss “Sabiedrība ar dvēseli-2017” iedvesmoja Aglonas iedzīvotāju iniciatīvas grupu “Labi visiem” uz projekta “Ceļa posma no ceļa Aglona-Višķi V762 1.65 km līdz ciematam Meža Daukšti infrastruktūras uzlabošana” realizēšanu. Saņemot novada domes atbalstu, tika uzsākti darbi.
Paveicām daudz. Iztīrījām ceļmalās krūmus, nolīdzinājām ceļa plātni, purvainajā vietā ierīkojām caurteku, vajadzīgajās vietās uzbērām un noblietējām granti. Meža takas atpūtas vietu ierīkošanā iesaistījām arī bērnus. Viņu tematiski apgleznotus akmeņus veidojām kompozīcijā ar atpūtas soliem. 2017. gada sēņošanas un brūkleņu lasīšanas sezonu meža posmā Aglona – Meža Daukšti Aglonas iedzīvotāji varēja uzsākt jau sakārtotā vidē. Projekta kopējās izmaksas – 572,00 eiro, Aglonas novada pašvaldības finansējums – 500 eiro.
Nāciet, brauciet sēņot, ogot, baudīt dabu, klausīties putnu dziesmas,vērot dabas krāsu daudzveidību, bet prom ejot noteikti pateicaties dāsnai Meža mātei par devumu!
Arī mēs, savā un iedzīvotāju vārdā, pateicamies Aglonas novada domei par finansiālu atbalstu projekta īstenošanā, bet Aivaram Klusam un Ilmāram Ivbulim par gudru padomu darbu organizēšanā.
Informāciju iesniedza: Arnis Smans, projekta vadītājs
Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv