Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija aicina mācīties

Ja Tev ir vidējā izglītība un Tu esi nolēmis studēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA), Tev jāzina iestāšanās nosacījumi, lai nenokavētu pieteikšanos un pretendētu uz valsts finansēto budžeta vietu.

* No 27. jūnija – ienāc portālā www.latvija.lv, izmanto e-pakalpojumu par elektronisko pieteikšanos pamatstudiju programmās 11 Latvijas augstskolās – Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Daugavpils Universitātē, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, Liepājas universitātē, Ventspils augstskolā, Vidzemes augstskolā, Informācijas sistēmu un menedžmenta augstskolā, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Banku augstskolā.

* No 5. līdz 12. jūlijam Tev OBLIGĀTI jāierodas kādā uzņemšanas punktā apstiprināt pieteikumus un uzrādīt dokumentus (atestātu, sekmju izrakstu, pasi vai ID karti). Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā uzņemšanas punkts darbosies 121. telpā, Atbrīvošanas alejā 115, Rēzeknē. Ja pieteikumu klātienē neapstiprināsi, konkursā piedalīties nevarēsi!

* 12. jūlijā plkst. 16.00 beidzas elektroniskā pieteikšanās un pieteikumu labošana, izmantojot e-pakalpojumu.

* 15. jūlijā pēc plkst. 15.00 saņemsi ziņojumus par 1. kārtas rezultātu.

* No 15. jūlijā pēc plkst. 16.00 līdz 19. jūlija plkst. 16.00, izmantojot e-pakalpojumu, apstiprini pirmās kārtas rezultātus vai apstiprini dalību 2. kārtā.

* 18. un 19. jūlijā klātienē Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, ja esi ieguvis vietu 1. prioritātē, vari noslēgt līgumu par studijām.

* 19. jūlijā pēc plkst. 17.00 saņemsi informāciju par konkursa otrās kārtas rezultātiem.

* 20. jūlijā visi otrās kārtas konkursa dalībnieki varēs noslēgt līgumu par studijām RTA.

SVARĪGI! Apmaksas veikšana par pieteikumu un piedalīšanos konkursā ir EUR 30 apmērā. Pēc pieteikuma apstiprināšanas klātienē vienā no augstskolas kontaktpunktiem ir iespēja veikt studiju programmu prioritāšu maiņu, sekot līdzi konkursa provizoriskajiem rezultātiem un iepazīties ar gala rezultātiem.

Ja Tev ir neskaidri jautājumi, droši zvani pa tālr.: 26462152, 26656553 vai raksti: san@ru.lv

Avots: Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv