Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Riekstiņš: lai atbilstu mūsdienu prasībām, ir jāiegulda esošā tīkla modernizācijā

“Lai degvielas uzpildes stacija atbilstu mūsdienu prasībām, ir jāparedz resursu ieguldīšana ne tikai esošā tīkla paplašināšanā, bet arī esošā tīkla modernizācijā”, norāda lielākā pašmāju degvielas tirgotāja AS “VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš. Tā gada pēdējā ceturksnī “VIRŠI-A” noslēdzis divu degvielas uzpildes staciju (DUS) modernizāciju Latgalē – DUS “Ilgas” Daugavpils novadā un DUS “Aglona” Aglonas pilsētā.


Uzņēmums šobrīd koncentrējas uz esošā tīkla modernizāciju reģionos, stiprinot DUS tīklu visā Latvijā. Latgales staciju rekonstrukcijas laikā DUS “Ilgas” veikals pārveidots atbilstoši “VIRŠI-A” zīmola konceptam. Tajā uzstādīta profesionāla konvekcijas krāsns, lai varētu nodrošināt karsto uzkodu pagatavošanu kā, piemēram, karstmaizes, svaigi ceptas smalkmaizītes, hamburgerus un citas. Tāpat veikta stacijas teritorijas labiekārtošana, uzstādot nožogojumu un papildus novērošanas kameras, kā arī uzlabojot apgaismojumu.

Arī DUS “Aglona” noslēgusies rekonstrukcija atbilstoši zīmola jaunajai koncepcijai, izveidojot modernu un labiekārtotu veikalu, kur klientiem tagad ir pieejams plašāks preču sortiments, kafejnīcas un atpūtas zona.
Jānis Riekstiņš, AS “VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs: “Pērn, veicot tīkla optimizāciju, esam izvērtējuši tā efektivitāti un sava tīkla attīstību šobrīd veicam sabalansēti, lai “VIRŠI-A” stacijās ir vienots ārējais tēls, infrastruktūra un apkalpošanas kvalitāte. Ņemot vērā uzņēmuma attīstības stratēģiju, šobrīd koncentrējamies uz tīkla modernizāciju reģionos, lai neskatoties uz to, kur stacija atrodas – Rīgā vai kādā reģionā – klientam tiek nodrošināts vienots standarts un serviss.”

Par AS “VIRŠI-A“
AS “VIRŠI-A” ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd “VIRŠI-A” tīklā ir 55 DUS, no kurām 51 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 400 darbinieki visos Latvijas reģionos.

Informāciju iesniedza: Sabīne Dzene.  www.repute.lv  T.26659666.

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv