Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Rudens krāsainība priecē

Koku lapas varavīkšņu krāsās, asteru un dāliju skaistums vēsta, ka rudens ir klāt.  Bērniem jāsteidz uz skolu,vecākiem jāpaspēj padarīt lauku darbus, taču šajā ikdienas ritumā ir jāatlicina kāds brīdis, lai var apskatīt krāšņos rudens ziedu paklājus, kas aizvadītās nedēļas laikā tapuši pie Aglonas vidusskolas. Savukārt  pie Aglonas bērnu brīvā laika pavadīšanas centra dabas materiālos  ietērpies velosipēds sveicina ikvienu garāmgājēju.

Aglonas vidusskolas skolēni un skolotāji centīgi veidojuši dažādu tēmu ziedu paklājus. Skolas priekšā izkārtota Latvijas karte, nošu ceļš, simboliska saulīte, mīlestības paklāja kompozīcija un citi darbi. Skolēni savos darbos izmantoja asteru, dāliju, samteņu, gladiolu, vēlziežu un saulespuķu krāsu gammas, papildinot tās ar citiem dabas materiāliem. Vienā no darbiem iederējās arī apavi.

Dodoties uz Aglonas bērnu brīvā laika pavadīšanas centru pie ieejas ikvienu sagaida sūnām klāts velosipēds, kas var lepoties arī ar spilgto samteņu klātbūtni. Jāatzīst, ka  ar izdomu un vēlmi dažādot vidi,  rodas neparastas  idejas, kas pārtop  interesantos  darbos.

2 Komentāru

  1. ineta saka:

    Tur patiešām ir skaisti.

  2. jā gan saka:

    Malači!
    Tas ar velosipēdu patiesi oriģināli – jauki izveidots.