Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Rudens talkā sakārtots Aglonas centrs

Saturs atjaunots: 20.02.2012.

22.oktobrī Aglonā novada iedzīvotāji, galvenokārt, jaunieši piedalījās rudens sakopšanas – apzaļumošanas talkā, kas tika rīkota LATVIJAS – LIETUVAS PĀRROBEŽU SADARBĪBAS PROGRAMMAS projekta LLII-100 „Tīrāku un zaļāku kopienu veidošana Latvijas –Lietuvas austrumu pierobežas reģionos” „Zaļās investīcijas” ietvaros. Aglonas centrā tika iztīrīts  dīķis, sakārtota teritorija, iestādi košumaugi, uzstādīti soliņi un informatīvais stends.

Vides sakopšanos darbos tika aicināti piedalīties  pašvaldības iedzīvotāji, kā arī entuziasti, kuriem nav vienaldzīgs apkārtējās vides stāvoklis.

„Mūsu iedzīvotāji tiek aicināti būt  aktīvākiem un arī bez projektiem ieinteresētiem jauniem dzīves vides  sakopšanas darbiem, tādējādi veidojot dzīves vidi pievilcīgu un ilgtspējīgu gan sev, gan turpmākām paaudzēm. Ar šo aktivitāti projekts „Zaļās investīcijas” noslēdzas,” informējusi projekta koordinatore I.Ukina.

Kā simbols pašvaldību veiksmīgai pārrobežu sadarbībai un draudzībai, kā arī par godu Eiroreģiona „Ezeru zeme” (projekta īstenotājs) 12 gadu pastāvēšanai,  š.g. 20.oktobrī Krāslavā Daugavas krastā tika veidota un stādīta „Ezeru zemes” aleja, šajos darbos piedalījās arī Aglonas novada domes priekšsēdētājs I.Reščenko un projekta koordinatore.