Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

SAC „Aglona” iemītniekus apciemo ārzemju viesi

Ir patīkami zināt un apjaust, to ka pasaulē ir cilvēki, kuri, neskatoties uz ikdienas steigu un attālumu, spēj palīdzēt līdzcilvēkiem, teikt labus vārdus un sniegt atbalstu tiem, kam tas tiešām ir vajadzīgs. Vieni no šiem daudzajiem labdariem ir SAC „Aglona” patstāvīgie viesi no Vācijas un Vācijas vēstniecības, kuri centra iemītniekus apciemoja augusta nogalē. Iemītnieku vidū viesi ir kā ģimenes locekļi.


Katrā no ciemošanās reizēm centra iemītnieki tiek apdāvināti un arī šoreiz neizpalika bez dāvanām. Viesi iemītniekus priecēja ar atvestajiem saldumiem, kafiju un kakao dzērieniem. Papildinājās arī iemītnieku ikdienā nēsājamo apģērbu daudzums, medicīnas preču un virtuves trauku inventārs. Ciemiņi apzināja arī citas centra vajadzības un nākotnē solījās tās piepildīt.
Lai arī ikdienā centra iemītnieki tiek uzmanīti, aprūpēti, tomēr tiem pietrūkst tās mīlestības un sirds siltuma, ko spēj sniegt savējie, tādēļ ikviens apciemojums ir ļoti gaidīts un patīkamām sarunām aizvadīts. Arī šis apciemojums, iemītniekos raisīja neviltotu prieku, atstāja patīkamas atmiņas un emocijas uz ilgu laiku.
Atvadoties viesiem tika pasniegts viens no Aglonas simboliem – SIA „Cīši gords” „Jumīša” rudzu maize.
Iemītnieku vārdā sakām lielu paldies Vācijas viesiem un Vācijas vēstniecības pārstāvjiem par sniegto atbalstu centra attīstībā un klientu ikdienas uzlabošanā. FOTOGALERIJA.

Informāciju iesniedza: Gunta Grigule, SAC „Aglona” lietvede

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv