Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

SAC „Aglona” novembra svinības


Katra cilvēka dzīves pavediens ir ieausts lielajā dzīves audeklā. Arī SAC „Aglona” iemītniekiem ir tādas dienas, kad pašķetinām savu ieausto pavedienu un pārdomājam par bērnību, kad bijām vecāku paspārnē, kad ģimenes lokā svinējām svētkus, par jaunību, par brieduma gadiem, par savām dzimtajām mājām no kurām mēs nākam. Pārdomājam par sūro taku mīto, gan par prieka saldumu izbaudīto. Saulainās dienas paliek kā gaišs dzīves pavediens.
15. novembra pēcpusdienā SAC „Aglona” iemītnieki pie mielasta galda kopīgi svinēja dzimšanas dienu. Pasākuma laikā SAC direktore Valentīna Gribuška izteica vēlējumu: „Lai katra dzīves diena ir kā jauns, smaržojošs zieds, kas prieku Jums nes ik dienas! Novēlu stipru veselību, labklājību, lielu dzīves enerģiju un visās dzīves situācijās saglabāt optimismu un dzīves sparu!”Netika aizmirsti arī šogad mūžībā aizgājušie centra iemītnieki, kurus klātesošie godināja ar klusuma brīdi.
Jubilāru sirdis priecēja muzikants Valērijs Zamjatins no Krāslavas. Mūzikas un dziesmu pavadījumā gan sirmgalvi, gan invalīdi ratiņkrēslos, ar prieka asarām acīs, lustīgi dejoja.
Muzikantam pat individuāli SAC klienti nāca klāt un pateicās par skaistajām dziesmām.Viens no klientiem teica: „Paldies par jauko pasākumu! Man tik jautras kāzas pat nav bijušas, kā šī ballīte.”

19. novembra pēcpusdienā par godu Latvijas Republikas 95. gadadienai SAC „Aglona” tika veltīts labdarības pasākums. Mūsu klientus svinīgi sveikt šajos svētkos ieradās Kastuļinas pagasta Priežmales pamatskolas direktora pienākumu izpildītāja Sandra Rakova ar audzēkņiem Tika skaitīti dzejoļi par Latviju, dziedātas svētkiem atbilstošas patriotiskas dziesmas, kā arī dejotas tautiskās dejas. Arī klienti saņēma uzaicinājumu uzdejot.SAC „Aglonas” sociālā darbiniece Inga Sprūģe

Informāciju sagatavoja un iesniedza:
Zane Ločmele
Aglonas novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T: 65324573
e-pasts: zane.locmele@aglona.lv