Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

SAC “Aglona” atskats uz gada skaistāko svētku laiku

Ziemassvētku gaidīšanas laiks Aglonas Sociālās aprūpes centrā bijis visnotaļ darbīgs un rosīgs.

Pirms Ziemassvētkiem Aglonas novada centrālā bibliotēka SAC „Aglona” lasītājiem noorganizēja piparkūku darbnīcu Maizes muzejā. Saimniece Vija Kudiņa pastāstīja par piparkūku pagatavošanas recepti un parādīja, kā veidot un apgleznot tās. Ar lielāko prieku klienti iesaistījās radošajā darbā. Pēc piparkūku cepšanas saimniece aicināja ciemiņus pie tējas galda.
Ik gadu Ziemassvētku dāvanas centra klientiem sarūpē Laura Lipska no Aglonas. Skaistu pārsteigumu bija sarūpējusi Daiga Kaķe ar darba kolēģiem un draugiem no Salaspils. Pateicība County Manager DIVE Latvija vadītājai Ilzei Paožolei par sagādātajām dāvanām. Vissirsnīgāko paldies visiem šiem labdariem par labestību un dāsnumu, dāvājot noderīgas lietas –  apģērbus, istabas čības, galda spēles, saldumus, u.c.  Tas viss ir ļoti noderīgs un iepriecināja centra iemītniekus.

Pirms pašiem Ziemassvētkiem Sociālās aprūpes centrā tika novadīta Svētā Mise. Kūču vakarā viesojās Aglonas bazilikas priesteris Daumants Abrickis, kā arī dziedošā Greižu ģimene ar ganiņiem. Tika lasīti svētie raksti un dziedātas Ziemassvētku dziesmas, kopīgi dalītas un lauztas oblātes. Centrā viesojās arī Preiļu novada Aizkalnes pagasta kultūras nama sieviešu ansamblis Lilitas Livdānes vadībā.
Tālāk sekoja Jaunā gada sagaidīšanas pasākumi. 28. decembrī SAC iemītniekiem bija sarīkota Jaungada eglīte. Par pasākuma muzikālo noformējumu parūpējās muzikants Jānis Lauskis. Neiztika arī bez dāvanām no Ziemassvētku vecīšiem, kuru lomās iejutās Inta Saveļenoka.
Paldies Aglonas novada skolēniem un pedagogiem, pašdarbnieku kolektīviem un to vadītājiem, kuri regulāri ierodas mūsu centrā un sniedz muzikālus deju un dziesmu priekšnesumus.
Paldies muzikantiem: Jurim Zīmelim no Preiļiem, grupai „Krāslavas draugiem” no Krāslavas, Elmāram Sarkanam no Rēzeknes un Jānim Lauskim no Aglonas.
Vēlreiz paldies  par atsaucību un laiku, ko veltījāt mūsu klientiem, par siltiem vārdiem un dāvanām.
Mēs varam būt lepni, jo Latvijā dzīvo labestīgi un dāsni cilvēki, kuri vēlas radīt prieku līdzcilvēku sirdīs.

FOTOGALERIJA

Informāciju iesniedza: Inga Sprūģe, SAC “Aglona” sociālā darbiniece

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv