Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

SAC “Aglona” jubileja

Sociālās aprūpes centrs “Aglona” 2.septembrī rīkos 50 gadu jubilejas svinības.

5 Komentāru

 1. Novērotājs saka:

  SAC “Aglona” dibināta pavisam nesen 2010. gada martā. Iepriekš pastāvēja Salenieku pansionāts, kurš tika likvidēts nesagaidījis 50 gadu jubileju. Nesaprotami, kam nepieciešams šis teātris.

 2. Nesapraša saka:

  Veselības un sociālās aprūpes centrs “Aglona” taču neatrodas Sasleniekos, bet Aglonā, Smersētas ielā 24. Nav dzirdēts, ka tas jau pastāv 50 gadus.

 3. Nojauša saka:

  Novērotājam, Nesaprašai…
  Jūs acīmredzot esat visai pavirši sekojuši novada attīstībai kopš tā izveidošanas (1.jūl.2009).
  Vadošā bara (savādāk to nosaukt neceļas roka) “apbrīnojamo” un “ekonomiski pamatoto” ideju īstenošanas rezultātā notika vērienīga “neefektīvo” (lasi – nepaklausīgo un citādi domājošo) iestāžu reorganizācija, kuras ietvaros tika likvidēts un izformēts vairāk kā 10 gadu garumā izveidots aprūpes centrs Aglonā (bij. slimnīca).
  Aglonas centrā bija pacienti no visas Latgales un tas veiksmīgi darbojās pateicoties tā vadītāja prasmei, taču šī vadītāja lielākais mīnuss (vadošo acīs) bija pretēja nostāja vadošajai koalīcijai un nepakļaušanās trulām bezjēdzībām. Protams, ka bija jāaizvāc.
  Pansionātā varbūt bija mazliet savādāk, taču arī tur bija pacienti un viss notika, tikai tur bija jārod vieta vadošā bara velēšanās izkritušajam (lasi – apzināti izmestajam/uzmestajam) politiķim.
  Domāts, darīts – nolikvidēja, atlaida divus vadītājus un sarīkoja fiktīvu (nu vienkārši smieklīgu) konkursu, kura ietvaros ļoti “kompitenta” (saglabāta A.Gražuļa cienīga transkripcija) komisija “izvērtēja” cilvēkus darbības sfērā no kuras paši saprata tikai naudas pārdales funkciju.
  Pēc iestāžu fiktīvas apvienošanas iecēla vadītāju ar ļoti “atbilstošu” algu, tomēr…
  pēc dažiem mēnešiem iestādes atkal sadalīja un “jaunizceptais” vadītājs turpināja darbu tajā pašā pansionātā Salenieki (jā, jā … tā diemžēl ir, jo nosaukuma maiņa bez darbības maiņas nav pamats saukt to par reorganizāciju – to pat tiesa esot atzinusi) taču ar darba algu abu ietsāžu vadīšanas līmenī… (efektīvi).
  Tukšajā centrā Aglonā “operatīvi” tika safabricēts bērnu sociālās aprūpes centrs, kurā vajadzētu būt papilnam bērnu, jo tāds lērums neko nedarošu darbinieku kā šobrīd ir centrā – tas ir jau ļoti interesants fakts no saimnieciskā viedokļa (gada laikā vidēji uzturējušies kādi 3-5 bērni mēnesī, pie tam apkalpojošais personāls vairāk kā 20 cilvēki).
  Arī šajā bērnu centrā vadītājs ir ar “atbilstošu” atalgojumu … (efektivitātei nav robežu).

  Braucot garām ikviens var iegriezties un novērtēt “veikumu” un “efektivitāti”…

  Pansionātam “Salenieki” patiešām ir pienākusi 50 gadu jubileja un ir pamats to atzīmēt, ja vien atceras arī tā ilggadējo vadītāju V.Gribušku, kuru pavisam nekorekti pastūma malā īsu brīdi pirms pensijas.
  Viss iet savu ceļu un tās nejēdzības ko steigā sastrādāja “lietpratēji” Aglona pārdzīvos un izlabos, taču cilvēkiem gan būtu jāzina savi “varoņi”, lai turpmāk izvairītos no līdzīgiem grābekļiem.

 4. anna saka:

  nu NESAPRAŠA ir riktīgs NESAPRAŠA!!!! vispirms gribu teikt, ka NOVĒROTĀJS runā par SAC,,Aglona,, un nevis VSAC,,Aglona,, . Un VSAC,,Aglona,, mūžam nav bijis Somersetas ielā!!! Nekad!!! Jaunciems 35 ir VSAC,,Aglona,, bijusī adrese!! Ārprāts,kā viens cilvēks var muldēt iekšā komentāros ko tādu!!!

 5. ineta saka:

  jā,riktīga putra.