Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Sākas pieteikšanās ziemas uzņemšanai ārvalstu augstskolās!

Septembris ir ne tikai jaunā mācību gada sākums, bet arī īstais laiks, lai pieteiktos studijām ārvalstu augstskolās, kurās sākusies ziemas sesijas uzņemšana! Termiņš, piesakoties ziemas uzņemšanai, ir š.g. 10.oktobris, savukārt studijas, atkarībā no augstskolas, sāksies 2013.gada janvāra beigās vai februāra sākumā. Tā ir laba iespēja tiem, kuri vēlējās, bet dažādu iemeslu dēļ tā arī neuzsāka studijas rudenī.

Ziemas uzņemšanai pieteikumus gaida augstskolas Dānijā un Nīderlandē, kopā piedāvājot vairāk kā 40 studiju programmas. Dānijā šādu iespēju piedāvā tādas augstskolas, kā Zealand Institute of Business And Technology (Roskilde, Køge), Copenhagen Business Academy (Lyngby, Copenhagen), Business Academy Aarhus (Viby J, Århus), Lillebaelt Academy of Professional Higher Education (Odense) un University College of Northern Denmark (UCN) (Aalborg).

Savukārt Nīderlandē studēt gribētājus pieteikties aicina: Hanze University of Applied Sciences (Groningen), Aarhus University (Herning), University College of Northern Denmark (UCN) (Aalborg), Copenhagen Business Academy (Lyngby, Copenhagen), Stenden University of Applied Sciences (Leeuwarden & Emmen) un Rotterdam Business School (Rotterdam).

Lielā daļā minēto ārvalstu augstskolu studijas ir bez maksas un studentiem jārēķinās tikai ar savām personiskajām izmaksām.

Caur Dream Foundation tīklu var pieteikties studijām gan bakalaura, gan maģistra studiju programmās 20 pasaules valstīs (Austrijā, Beļģijā, Kanādā, Čehijā, Vācijā, Dānijā, Igaunijā, Spānijā, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Ungārijā, Īrijā, Itālijā, Lietuvā, Malaizijā, Nīderlandē, Krievijā, Zviedrijā un ASV).

Pašreizējais piedāvājuma klāsts aptver vairāk kā 70 dažādas studiju programmas. Pateicoties vienotai on-line platformai, interesentiem ar vienu pieteikumu ir iespēja pieteikties vairākām ārvalstu augstskolām vai studiju programmām vienlaicīgi.

Apskatīt piedāvātās studiju programmas ziemas uzņemšanā ir iespējams mājas lapā: http://www.dreamfoundation.eu/pages/winter.

Vairāk informācijas:

Liza Nabatova

+371 2782 2047 vai +371 2956 3827

liza.nabatova@dreamfoundation.eu

latvia@dreamfoundation.eu

www.dreamfoundation.eu