Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Saņem 15 000 EUR savas pilsētas attīstībai

LabieDarbi.lv organizētāji izsludina līdz šim vēl nebijušu konkursu ar unikālu iespēju Latvijas pašvaldībām, skolām un NVO jau vasaras izskaņā saņemt 15 000 EUR lielu finansējumu sava novada un pilsētas attīstībai.

Par to kā piedalīties konkursā un saņemt finansējumu 15 000 EUR apmērā interesenti aicināti iepazīties šeit.

Vasaras projektu konkursa mērķis ir radīt paliekošas vērtības kādā no Latvijas novadiem, attīstot konkrētā reģiona labklājību. Kā norāda LabieDarbi.lv projekta vadītāja Jeļena Šļihta: ,, Ar šī projektu konkursa palīdzību vēlamies dot iespēju Latvijas novadiem un pilsētām realizēt ieceri, kas ilgtermiņā veicinās reģiona attīstību, ka arī uzlabos vispārējo kultūras, izglītības un sabiedrības dzīves līmeni.’’
Konkursā piedalīsies vairāki projekti, kuri pārstāvēs visus Latvijas reģionus. „Šoreiz aicinām visas Latvijas pašvaldības, skolas un NVO (biedrības un nodibinājumus) nebaidīties spert pirmo soli pretī savam sapnim un līdz 03.07.2015. iesniegt projekta pieteikumus LabieDarbi.lv mājas lapā (http://labiedarbi.lv/lv/iesniedz-projektu)”, iedrošina LabieDarbi.lv vadītāja J.Šļihta.
Pilsētas parka labiekārtošana, jaunu rotaļu laukuma izveide, sporta laukuma rekonstruēšana, brīvdabas estrādes uzlabošana, jauniešu centra izveide – šīm un vēl daudzām citām idejām vairs nav jābūt tikai nākotnes projektu sarakstā – to realizēšanu var uzsākt jau tagad.
31.08.2015. konkursa uzvarētāju noteiks bezmaksas sabiedrības balsojuma rezultāts un žūrijas vērtējums.

Informāciju iesniedza: Baiba Jaņēviča, LabieDarbi.lv Jaunākā projektu vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv