Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

SATIKSMES ORGANIZĒŠANA (nokļūšana līdz Aglonas svētku norises vietai)

SATIKSMES ORGANIZĒŠANA (nokļūšana līdz svētku norises vietai). Informācija par ceļu remontdarbiem ceļa uz Aglonu. Atkārtota publikācija. Papildinājumi.

Dodoties uz Aglonu virzienā no Rīgas pa Daugavpils šoseju (A6), pirmais būvdarbu objekts, ar ko sastapsieties, ir Rīgas ielas remonts Pļaviņās. To var apbraukt, turpinot ceļu pa A6.

Nākamais būvdarbu posms uz autoceļa A6 ir Aiviekstes tilta remonts. Rīgas virzienā satiksme tiek organizēta pa apbraucamo ceļu.

Preiļu pilsētā remontdarbi notiek uz Rīgas un Brīvības ielas. No Preiļiem sākas arī autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62) remontdarbi posmā no Bašķiem līdz Preiļiem (44,15.-57,54. km).

 

Autobraucējiem un gājējiem, kas dodas uz Aglonu no Rīgas un Jēkabpils puses ir divas iespējas kā apbraukt remontdarbus Preiļos.

  1. Preiļos nogriezties uz Feimaņiem, braukt līdz autoceļam Rēzekne – Daugavpils un tālāk līdz Aglonai;
  2. Līvānos braukt pa Daugavpils šoseju līdz pagriezienam uz Nīcgali (201,7. km) un tālāk braukt līdz Višķiem jeb autoceļam Rēzekne–Daugavpils (A13) pa autoceļu Višķi–Nīcgale (P64). Višķos pa A13 jādodas Rēzeknes virzienā līdz krustojumam ar autoceļu Krāslava–Preiļi–Madona (P62) un tālāk līdz Aglonai (sk.shēmu pielikumā).

Satiksmes ierobežojumi kravas auto tranzītsatiksmei

  • Lai nodrošinātu Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku dalībnieku drošību, sākot no šī gada 12. augusta plkst. 17.00 līdz 15. augusta plkst. 18.00 tiks slēgta kravas auto tranzītsatiksme pa vairākiem valsts autoceļiem Aglonas apkaimē:

- P60 Dagda–Aglona posmā Sloboda–Aglona;

- P62 Krāslava–Preiļi–Madona posmā Krāslava–krustojums ar autoceļu A13 Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi);

- V636 Krāslava–Izvalta–Šķeltova–Aglona posmā Šķeltova–Aglona;

- V641 Uz Grāveriem

- V745 Jaunaglona–Aglona;

- V762 Aglona–Višķi.

Kā apbraucamos ceļus ieteicams izmantot:

- P57 Malta–Sloboda;

- V744 Kastīre–Kategrade–Kameņeca–Kapiņi;

- V610 Jaunokra–Grāveri.

- V676 Grāveri – Višķi – P64 – līdz A13

  • Uz Aglonas svētku dalībniekiem un sabiedrisko transportu šie ierobežojumi neattieksies.
  • Aicinām autovadītājus ar izpratni izturēties pret ieviestajiem satiksmes ierobežojumiem, ievērot satiksmes organizācijas kārtību, kā arī rēķināties ar iespējamu garāku ceļā pavadīto laiku.
  • Aktuālā informācija par satiksmi valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555, www.lvceli.lv, kā arī aplikācijā “Waze”.
Ceļu remontdarbu apbraukšanas shēma
Satiksmes ierobežojumi tranzītsatiksmei
Ārkārtas situāciju ceļu evakuācijas plāns

Avots: VAS Latvijas Valsts ceļi

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv