Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Senioru Rudens balle

Klāt rudens. Gājputni dodas prom. Ir jāprot debesīs izlasīt putnu atstātos vārdus, īstus un patiesus, nepārprastus kā draugus, ar kuriem kopā ziemu gaidīt. Atzīmējot Starptautisko senioru dienu, 10. oktobrī Aglonas Kultūras centrā pulcējās novada seniori un viņu draugi. Uz sadraudzības pasākumu tika aicināti ciemiņi no Rušonas, Preiļiem un Vārkavas.


Pasākuma laikā tika sniegti dažādi priekšnesumi, skanēja svētku uzrunas, tika rīkots konkurss un izdziedātas jautras dziesmas, skanēja daudz skaļu aplausu… Koncertā uzstājās deju grupa “Orhi-deja” (vad. Dina Staškeviča), Vārkavas senioru deju kopa “Dzīves virpulī” (vad. Larija Lazdāne), Rušonas senioru vokālais ansamblis (vad. Lilita Valaine).  Lidijas Mickevičas izpildījumā skanēja krievu romance “Rudens”. Konkursā “Vissmeķīgākā zapte” vairāk nekā 10 saimnieces nodeva vērtēšanai savus ievārījumus. Kompetentā žūrija izgaršoja un izvērtēja katru un par gardāko tika atzīta zapte, ko pagatavoja Vija Pranča no Rušonas.

Latgales reģionālās pensionāru apvienības padomes vadītājas Helēnas Pizičas uzruna uzmundrināja un iedvesmoja seniorus būt aktīviem un piedalīties sabiedriskajā dzīvē, Preiļu  Pensionāru biedrības valdes priekšsēdētāja Marija Briška izteica gandarījumu par ielūgumu uz tik sirsnīgu pasākumu, savukārt Aglonas senioru biedrības valdes priekšsēdētāja Irēna Valaine sirsnīgi sveica klātesošos svētkos un pateicās visiem ciemiņiem par tik siltu un draudzīgu kopā būšanu, kā arī Aglonas KC vadītājai Guntai Gulbei-Kalvānei un viņas komandai par svētku organizāciju un vadīšanu.  Seniori turpināja atpūtas vakaru  muzikālā un sirsnīgā gaisotnē kopā ar grupu “Mōrys Olūts”.

FOTOGALERIJA

 

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv