Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Senioru Sporta diena Grāveros

   Saulainajā un siltajā dienā, 2. oktobrī, Jazinoka ezera krastā tika rīkoti Senioru Sporta un veselības svētki, kas paredzēti mūsu pagasta vecāka gadu gājuma cilvēkiem.   Sākumā dalībniekiem tika piedāvāts apmeklēt vietējo medpunktu, kurā bija iespēja pārbaudīt svaru, asinsspiedienu, cukura un holesterīna līmeni asinīs.


Fiziskās aktivitātes sākās ar iesildīšanās vingrinājumiem trenera  Feoktista Pušņakova vadībā.  Tālāk sekoja interesants stāsts un nūjošanas nodarbība, kuras laikā dalībnieki ne tikai saņēma fizisku lādiņu, bet uzzināja arī ļoti noderīgus un vērtīgus padomus un zināšanas par šo sporta aktivitāšu lietderīgumu.

Pēc iesildīšanās dalībniekiem bija iespēja pierādīt un pārbaudīt savas iemaņas un prasmes, reakcijas ātrumu, kustību koordināciju, orientēšanās spēju, atjautību un drosmi. Rīkotā stafete, sastāvēja no vairākiem posmiem un pārbaudījumiem, kuru laikā bija nepieciešamas visas augstāk minētās īpašības.
Kamēr dalībnieki cītīgi pierādīja savas prasmes, uz ugunskura tika  gatavoti gardi cepti kartupelīši un zāļu tēja. Pasākums noslēdzās ar apbalvošanu: dalībnieki saņēma medaļas.
No senioru biedrības „GR-AVOTI” tika saņemta  sirsnīga pateicība un gandarījums par pagasta pārvaldes izrādīto uzmanību un sarīkotajiem svētkiem. Seniori uzlādējās ar pozitīvām emocijām, dzīvesprieku un enerģiju!

FOTOGALERIJA

Informāciju iesniedza pasākuma organizatores: Grāveru pagasta sporta pasākumu organizatore Ināra Paļenkova un Grāveru TN vadītāja Iveta Platonova

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv