Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Senioru veselības un sporta diena “Dzīvot priekam” Grāveros

2019. gada 11. oktobrī Grāveru pagasta senioru biedrībai “GR-AVOTI “ un pagasta iedzīvotājiem tika rīkota veselības un sporta diena “Dzīvot priekam”.

Svētkus iesākām ar FAP apmeklējumu, kur mūs laipni uzņēma medicīnas darbinieces Vera Jermolajeva un Valentīna Demidoviča, kuras piedāvāja izmērīt asinsspiedienu un testēt asinsanalīzes cukura līmeņa noteikšanai.

Fizisko aktivitāšu nodarbības vadītāja Anita Reščenko piedāvāja plašu atveseļošanās programmu. Seniori ar interesi un aktīvi izpildīja visus piedāvātos vingrinājumus: asinsrites uzlabošanai, ķermeņa iesildīšanās, muskuļu stiepšana, limfas atteces iekustināšanai, muskuļu, locītavu un mugurkaula elastībai, tika izmasētas ausu, deguna, acu vietas, tāpat arī veica elpošanas un pašmasāžas dažādus paņēmienus.

Pasākuma turpinājums sekoja pie ugunskura. Anita klātesošos iepazīstināja ar savvaļas ārstnieciskajām zālītēm, to īpašībām un pielietojumu veselības uzlabošanai ikdienā. Brīvā dabā vārītā zālīšu tēja garšoja lieliski.

Pagasta aktīvās meitenes Ināra Palenkova un Ivita Platonova noorganizēja stafešu sacensības ar nūjošanu, dažādu šķēršļu pārvarēšanu un šaušanu mērķī. Gāja jautri! Visi bija uzvarētāji un ieguvēji.

Pasākuma dalībnieki priecājās par rezultātiem, viens par otru, par saulaino dienu, svaigo gaisu un omulību pie ugunskura ezera krastā, par kopā būšanu un jautrām sarunām. Tādi pasākumi cilvēkus pozitīvi uzlādē priekam un dzīvei, dod gandarījumu par jauniegūtām zināšanām un aktīvo izklaidi. Cilvēki ļoti gaida nākošos aktivitātes pasākumus, lai ar degsmi tajos piedalītos.

Ar lielu sirsnību un mīlestību pateicamies projektam “VESELĪBAS VEICINĀŠANAS PASĀKUMI AGLONAS NOVADĀ” (Projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/002), kurš deva iespēju pagasta iedzīvotājiem aktīvi piedalīties grandiozajā  pasākumā. Paldies jums!

KUSTĪBAS UN AKTIVITĀTES DOD SPĒKU UN PRIEKU DZĪVĒ.

Informāciju iesniedza: Gaļina Gavrilova, biedrības “GR-AVOTI’’ vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv