Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Septiņi Latvijas projekti izvirzīti pasaules mēroga balvai

Septiņi Latvijas IKT projekti izvirzīti Informācijas sabiedrības pasaules samita (World Summit on Information Society) „WSIS projektu balvai 2015”, tostarp arī par Baltijas ceļu. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina ikvienu nobalsot, lai atbalstītu Latvijas uzvaru.

„Fakts, ka tik daudzi projekti izturējuši atlasi, apliecina Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju konkurētspēju globālā mērogā, un ir lepošanās vērts sasniegums. Turklāt, šāda atzinība apstiprina, ka virzāmies pareizā virzienā, un valstī, kur 95-gadīgi seniori apgūst datorprasmes, Rīga ir Eiropas Wi-Fi galvaspilsēta un ir plašas līdzdalības iespējas, veidojot vienu no caurspīdīgākajām pārvaldēm Eiropā, arī līderība e-pakalpojumos un citos projektos ir reāli sasniedzams mērķis,” uzsver Arnis Daugulis, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Valsts sekretāra vietnieks IKT jautājumos.
Konkursā darbus varēja iesniegt līdz 2015. gada 25. februārim, pirmā atlases kārta noslēdzās 13. martā, balsošana norit līdz 1. maijam, savukārt līdz 5. maijam ekspertu grupa veiks noslēguma vērtēšanu. Uzvarētāji tiks apbalvoti WSIS Forumā, kas notiks 25. – 29. maijā Šveicē. WSIS balvu organizē Starptautiskā telekomunikāciju savienība (ITU), Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācija (UNESCO), Apvienoto Nāciju Tirdzniecības un attīstības konference (UNCTAD) un Apvienoto Nāciju Attīstības programma (UNDP), lai apbalvotu projektus, kas īsteno Apvienoto Nāciju 2003. gadā pieņemtā Ženēvas Rīcības plāna mērķus.
Balso par Latviju! Ikviens aicināts piedalīties balsošanā līdz 2015. gada 1. maijam. Lai to izdarītu nepieciešams:

  • reģistrēties:  (pēc reģistrācijas e-pastā saņemsiet lūgumu to apstiprināt; ieejot balsošanas sistēmājāizvēlas «Vote»; jānorāda «User Profile» informācija un pēc tam «Vote» sadaļā var veikt balsošanu);
  • nobalsot:  Lai vērtējums tiktu ieskaitīts, jāizvēlas viens labākais projekts katrā no 18 kategorijām.

Lasīt vairāk: www.latvija.lv

Avots: www.latvija.lv

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv