Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Sirsnīgs paldies SIA „FlowPower”, SIA „Bioplus”, SIA „Nameda L” un SIA „Cīši gords” par atbalstu Aglonas novada skolēnu radošajām idejām!

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.


Aglonas novadu šajā projektā pārstāv Aglonas vidusskola, Priežmalas pamatskola, Grāveru pamatskola un Šķeltovas pamatskola. Šo skolu skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 268 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo novada uzņēmēju atbalsts. Protams, ir lielāki novadi, kuros dienasgrāmatu izmaksu kopsummu viens uzņēmums nosegt nevar, tāpēc šim labvēlim ar savu atbalstu pēcāk piebiedrojas arī citi vietējie uzņēmumi. Šāda situācija attiecināma arī uz Aglonas novadu. Te savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „FlowPower”, SIA „Bioplus” , SIA „Nameda L” un SIA „Cīši gords”. Sirsnīgs paldies par to!

Runājot par atbalstītājiem SIA „FlowPower”, SIA „Bioplus” , SIA „Nameda L” un SIA „Cīši gords”, lielākā daļa Aglonas novada iedzīvotāju noteikti zina, ar ko šie uzņēmumi  nodarbojas. Taču, ja kāds tomēr nav īsti pārliecināts vai nezina, tad mēs pačukstēsim priekšā!

SIA „FlowPower”  jeb „Ezerkalna dārzs”, dekoratīvo augu stādaudzētava, tas ir īpašums, kas rūpīgi pārraudzīts ģimenē no paaudzes uz paaudzi, sirsnīgi atver savas durvis, aicinot izbaudīt mājas viesmīlību un komfortu, tīru lauku gaisu, ar apreibinošu klusumu naktīs un neaizmirstamām, zvaigžņotām debesīm. SIA „Bioplus” nodarbojas ar elektroenerģijas ražošanu. SIA „Nameda L” ir aptieka, Aglonas ciemata centrā. SIA “Cīši gords” ražo maizi, svaigi ceptus mīklas izstrādājumus un kūkas.

Tieši tāpēc gan projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji, gan Aglonas novada skolēni un konkrēto skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „FlowPower”, SIA „Bioplus”, SIA „Nameda L” un SIA „Cīši gords” par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Aglonas novada skolēniem būs ļoti priecīgs!

Avots:  “Zinātnes un inovāciju parks” darba grupa

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.  65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv