Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

“Smaidīgie omi” – apsveicam!

Suminām Aglonas vidusskolas komandu “Smaidīgie omi’ par iegūto godpilno 2.vietu Latvenergo koncerna erudīcijas konkursā ”eXperiments”. Fināla spēle bija vērojama 7.maija vakarā televīzijas kanālā LNT. Noslēguma spēlē par 2011. gada ”eXperiments” uzvarētāju titulu un galveno balvu – ceļojumu uz pasakaino Krētu – sacentās 5 komandas, kas izturējušas konkursa atlases kārtas vairāku mēnešu garumā. Kopumā konkursā piedalījās 220 komandas.

Aglonas vidusskolas komanda „Smaidīgie Omi” Latgales reģionu pārstāvēja godam, pierādot sevi kā erudītu, zinošu un gudru komandu. Izšķirošā cīņa notika starp Rīgas 94. vidusskolas skolēniem un Aglonas vidusskolas komandu.  Komandas sastāvs:  skolotājs – konsultants Edgars Kudiņš; skolēni – Katrīna Reča, Raitis Indrikovs, Kristīne Ancveriņa, Zanda Meldere, Dace Valaine un  Valdis Dzalba. Apsveicam!

Kurzemes reģionu pārstāvēja Māteru Jura Kazdangas pamatskolas komanda „Zibšņi”,

Vidzemes reģionu – Gulbenes 2. vidusskolas komanda „Voltiņš”,

Zemgales reģionu – Auces vidusskolas komanda „Kāpostiņi”,

Rīgas reģionu – Rīgas 94. vidusskolas komanda „Potenciāls”.

Fināla spēlē skolēni risināja vairākus āķīgus un aizraujošus, ar fiziku un enerģētiku saistītus uzdevumus. Dalībniekiem bija jāpierāda ne vien teorētiskas, bet arī praktiskas un ar sadzīvi saistītas zināšanas.

Fināla spēles vadītāja un vienlaikus arī komandu aizgādņa lomu ieņēma mūziķis Lauris Reiniks, bet par izpildīto uzdevumu pārbaudīšanu un vērtēšanu rūpējās profesionāla žūrija. Savukārt atpūtas brīžos piedalījās  īpašie viesi – burvju mākslinieki „Pecolli” unIelu vingrotāji, bet par muzikālu jautrību gādāja Evija Sloka un grupa „PeR”, kas izpildīja konkursa skanīgo tituldziesmu „Zināt ir stilīgi!”

Finālspēles fotgalerija -  http://www.flickr.com/photos/62672169@N06/sets/72157626555458579/