Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Sociālās uzņēmējdarbības forums 2015

Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS aicina piedalīties septītajā Sociālās uzņēmējdarbības forumā, kas pulcēs sociālos uzņēmējus, lēmumu pieņēmējus un pārmaiņu nesējus, kam no sirds rūp iedzīvotāju un viņu kopienu dzīves uzlabošana. Forums notiks divas dienas no 26. līdz 27. novembrimNordicClubHouse, Kalēju ielā 3, Rīgā.
Foruma pirmajā dienā dzirdēsiet iedvesmojošus stāstus no Eiropas valstu sociālajiem uzņēmējiem, kuri nevairās risināt sarežģītas sabiedrības problēmas, kuras ne valsts, ne privātais sektors vieni paši uzrunāt nevar.
GeorgijsLosmans-Ilievs no Austrijas stāstīs par sociālā biznesa zīmola Magdas projektiem: viesnīcu, ko pārvalda bijušie bēgļi kopā ar viesnīcu biznesa ekspertiem, kā arī mobilo tālruņu pārstrādes uzņēmumu.ZoransPuličs no Bosnijas un Hercegovinas stāstīs par MozaikFondacija pieredzi, kas ir viens no vadošajiem sociālajiem uzņēmumiem Balkānos.
Foruma otrajā dienā diskutēsim par sociālās uzņēmējdarbības tiesisko ietvaru un finansējuma iespējām Latvijā. Tā būs iespēja no pirmavotiem uzzināt par valsts un pašvaldības iniciatīvām sociālās uzņēmējdarbības jomā.
Saeimas sociālās uzņēmējdarbības normatīvā regulējuma darba grupas vadītājs Einārs Cilinskis stāstīs par jau līdz šim paveikto pie sociālās uzņēmējdarbības tiesiskā ietvara izstrādes. Labklājības ministrijas un “Attīstības finanšu institūcija Altum” pārstāvji informēs par nākamajos gados īstenojamo Eiropas Sociālā fonda projektu „Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”. Tā kā ne mazāk svarīgs ir arī pašvaldību atbalsts sociālajiem uzņēmējiem, tad par jau esošo un plānoto atbalstu dalīsies Latvijas Pašvaldību savienības, sociālo uzņēmumu un pašvaldību pārstāvji.
Ar foruma programmu var iepazīties tā mājas lapā: www.sefriga.lv
Darba valoda: Pirmajā foruma dienā (26.11.): angļu ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā. Otrajā foruma dienā (27.11.): latviešu.
Foruma līdzmaksājums: indivīdiem un organizāciju pārstāvjiem 50 EUR (divas dienas), 30 EUR (viena diena); studentiem un pensionāriem 30 EUR (divas dienas), 20 EUR (viena diena).
Pieteikt savu dalību var foruma mājas lapā: www.sefriga.lv

Avots: www.sefriga.lv

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv