Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Sociālo zinību stunda novada domē

Saturs atjaunots: 14.05.2012.

Mēs ar sociālo zinību skolotāju Dzintru19.aprīlī braucām ekskursijā uz Aglonas novada domi, stāsta Aglonas internātvidusskolas 6.klases snolniece Alise Jaseviča.

Novada domē mūs sagaidīja domes priekšsēdētājs Igors Reščenko, kurš mūs iepazīstināja gan ar savu, gan citu domes darbinieku kabinetiem. Viņš pastāstīja par savu darbu domē. Novada domē mēs satikām 3 mūsu skolas absolventes – Lieni, Lāsmu un Guntu. Mēs drīkstējām ielūkoties domes darbinieku ikdienā. Es nemaz nezināju, ka domē strādā tik daudz darbinieku – juristi, plānotāji, grāmatveži, sociālie darbinieki u.c. Vienā kabinetā mums lūdza aizpildīt anketas par novadā īstenotajiem projektiem.

 

 

 

 

Man ļoti patika. Vēl mēs bijām kultūras centrā, kur aplūkojām Latvijas fotogrāfu izstādi par Latgali, klausījāmies folkloras grupas’’ Olūteņš’’ mēģinājumu. Kultūras metodiķe Gunta  mūs aizveda aiz skatuves, redzējām, kas atrodas aizkulisēs. Gunta mums rādīja mikrofonus, stāstīja par mūzikas aparatūru.

Noslēgumā apmeklējām  Uzņēmējdarbības atbalsta centru, kur mums iedeva bukletiņus par dažādiem Latvijas novadiem, mēs tos varēsim izmantot, plānojot ekskursiju maršrutus.

Šī ekskursija bija ļoti interesanta, jo uzzinājām par daudzām profesijām, kas nepieciešamas mūsu novadā.