Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Sporta diena Aglonas internātvidusskolā nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” projekta ietvaros

Lai veicinātu fiziskās aktivitātes un veselīgu dzīvesveidu, pie Aglonas internātvidusskolas tika izveidota aktīvas brīvā laika pavadīšanas zona. Nodibinājuma ‘’Viduslatgales pārnovadu fonds’’ projekta Nr. MG/2015-12 ietvaros laukums tika aprīkots ar āra vingrošanas iekārtām – pievilkšanās stieni, preses vingrinājumu ierīci, līdztekām, zviedru sienu, slidkalniņu.

Interesanti, ka līdzko parādījās pirmā vingrošanas ierīce, laukumā ieradās arī pirmais apmeklētājs. Tas bija ezis, kurš rīta rosmi bija izdomājis veikt tieši pie mūsu skolas, pēc tam braši pozējot fotokamerai.
Projekta ietvaros 11. septembrī tika organizēta Sporta diena. Skolēni bija  sadalīti vecumposmu grupās: 1.-4.kl., 5.-8.kl. un 9.-12.kl. Visi aizrautīgi piedalījās dažādās disciplīnās, sacenšoties gan savā starpā, gan starp klašu grupām. Bija iespēja nopelnīt arī medaļas individuāli. Medaļas 1.-4.klašu grupa ieguva: Niks Daniels Novikovs (3.kl.), Sandis Vīcups (1.kl.), Maksims Novikovs (4.kl.); 5.-8.klašu grupā – Jānis Petrovs (6.kl.), Reinis Lausks (8.kl.), Konstantīns Ivanovs (6.kl.); 9.-12.klašu grupā – Nikolajs Ivanovs, Māris Dimpers un Jānis Livdāns no 11.klases.
Galvenais bija piedalīties un sajust sacensību garu, kopīgi darbojoties, pierādot savus spēkus un varēšanu. Katrā vecumposma grupā visas klases saņēma diplomus vai pateicības par piedalīšanos. Balvas bija visiem vienādi garšīgas – “Cīši gords ” kliņģeri.
Paldies sporta skolotājiem Inesei Puzo un Sergejam Placinskim, kuri parūpējās, lai Sporta diena noritētu raiti un interesanti.
Cerēsim, ka Sporta diena mudinās skolēnus būt aktīviem visu gadu! Sadaļā  Fotogalerijas ir apskatāmas Sporta dienas fotogrāfijas.

Informāciju un foto iesniedza: Māra Ušacka, projekta vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv