Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Sporta ziņas

Nedēļas nogalē no 13. līdz 15. janvārim 2005. gadā dzimušie FCD Daugavpils futbolisti piedalījās starptautiskā futbola turnīrā Tallinā “Fenster Alumiinium Tabasalu Winter Cup 2017″. Turnīra laikā piedzīvojot tikai vienu zaudējumu komanda ierindojās trešajā pozīcijā.

Šīs komandas sastāvā spēlē arī Aglonas novada iedzīvotājs, Priežmalas pamatskolas 5. klases skolēns Elmārs Stivriņš. Trenera Ivana Maksimčuka vadītā komanda Tallinā mēroja spēkus ar Igaunijas, Somijas un Krievijas vienaudžiem. Pirmajā turnīra spēlē ar 4:1 tika pieveikti mājinieki “Tabasalu”, pēc kā intriģējošā cīņā ar 1:0 tika uzvarēta Sanktpēterburgas “Zenit” 2006. gadā dzimušo komanda. Noslēdzošajā grupas spēlē panākums pār “Nomme United” ar 3:0.
Apakšgrupā iegūtā pirmā vieta deva iespēju pusfinālā tikties ar Pērnavas komandu. Kā atzina komandas treneris I.Maksimčuks, visas spēles garumā uzbruka tikai mūsu komanda, taču igauņi labi turējušies un vienā no pretuzbrukumiem guva arī vārtus. Diemžēl atspēlēties vairs neizdevās – 0:1.
Neskatoties uz šo neveiksmi, puiši saņēmās cīņā par trešo vietu, kur ar 3:0 sagrāva Tallinas “Kalev”. Par turnīra čempioniem kļuva “Tabasalu”. Par turnīra labāko vārtsargu tika nosaukts Vladislavs Razumejevs. www.fcdaugavpils.lv

Avots:  Bērnu futbola centrs Daugava

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv